Adwokat

Jakie jest Twoje hobby? Co robisz po pracy? Co sprawia Ci przyjemność? Dołącz do społeczności ludzi, którzy podzielają Twoje zainteresowania!
Ącki

Adwokat

Post autor: Ącki »

Dobry prawnik poszukiwany. Kto może polecić sprawdzonego, skutecznego i naprawdę świetnego? Zależy mi na jak największej szansie na wygranie sprawy. Ktoś coś?

shisha sklep gdańsk
Orkanką

Re: Adwokat

Post autor: Orkanką »

A o jaką sprawe dokladnie chodzi ? Bo jak np o karna to bardzo polecam pana mecenasa Mariusza Olężałka, świetny adwokat, który jest doktorem nauk prawnych. I nigdy nie wysyła aplikantów np na miejsce zdarzenia ;)
adaś23666

Re: Adwokat

Post autor: adaś23666 »

Ciężko jest pomóc osobom, które prowadziły pojazd po wypiciu alkoholu. Konsekwencje wykrycia nawet minimalnej ilości alkoholu mogą doprowadzić do pozbawienia wolności. Więcej informacji na temat konsekwencji znajdziecie na stronie https://adwokat24h.pl/jazda-po-alkoholu/warszawa/
Awatar użytkownika
manty
Posty: 71
Rejestracja: 16 gru 2019, 22:08

Re: Adwokat

Post autor: manty »

Tak to jest, że znaczenie łatwiej się wpakować w kłopoty niż z nich wyjść. Wtedy to dopiero adwokat potrzebny. Jak mój syn nabroił to też adwokat był konieczny. Pomagał nam Łukasz Węgłowski z kancelarii Węgłowski. Z doświadczeniem w prawie karnym i taki naprawdę kompetentny. Dużo mu zawdzięczamy. Oby tylko syn wyciągnął wnioski na przyszłość.
Reneś27834

Re: Adwokat

Post autor: Reneś27834 »

Na stronie https://www.adwokat-laskowska.pl/kancel ... -frankowe/ znajduje sie pomoc prawna która stara się rozwiązać problem związany z kredytem we frankach.
ośką

Re: Adwokat

Post autor: ośką »

Musisz wiedzieć od czego prawnika poszukujesz. Czy np. prawo karne, prawo umów, może spółek. My potrzebowaliśmy prawnika w branży finansowej, bankowej i na początku zaczęliśmy od wertowania darmowych blogów (w naszym przypadku polisolokaty) by wiedzieć, o co pytać. https://polisolokaty.info w Google znajduje się dużo blogów prawniczych
ODPOWIEDZ