biznesowe szkolenia

Jakie jest Twoje hobby? Co robisz po pracy? Co sprawia Ci przyjemność? Dołącz do społeczności ludzi, którzy podzielają Twoje zainteresowania!
Awatar użytkownika
Zocha
Posty: 95
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:41

biznesowe szkolenia

Post autor: Zocha »

Szkolenia są niezwykle istotną kwestią, dzięki temu możemy zdecydowanie bardziej się rozwijać. Każdy z nas powiniem pomyslec o tym by lepiej się rozwijać. Dlatego takie szkolenia jak te https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , powinny nas zainteresować. Ciągły rozwój pozwoli sprawić, że będziesz jeszcze lepszy w tym co robisz.
Awatar użytkownika
nelly
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:23

Re: biznesowe szkolenia

Post autor: nelly »

Nie znam się na tym, dlatego ja doradzałbym się u bliskich. Na pewno by mi pomogli.
Nie odzywaj się chyba, że możesz ulepszyć ciszę.
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: biznesowe szkolenia

Post autor: Mirra »

A czy Waszym zdaniem pracownicy każdej firmy powinni zostać przeszkoleni z zakresu ochrony danych osobowych i przepisów rozporządzenia RODO? Widziałam ostatnio ofertę takich szkoleń na stronie https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-oc ... -osobowych i zastanawiam się, czy zdecydować się na coś takiego w firmie. Jak sądzicie, czy to dobry pomysł? Czy Wasi pracownicy są przeszkoleni w tym zakresie?
Awatar użytkownika
olka
Posty: 179
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:14

Re: biznesowe szkolenia

Post autor: olka »

My co prawda szkolenia mamy już za sobą, ale szukamy miejsca do spotkań biznesowym w okolicach Szczecina. Jesteście w stanie coś polecić? W oko wpadła mi ostatnio oferta mabozoneclub.pl Mają świetne opinie wśród swoich klientów, a także bogatą ofertę - każdy może skorzystać z boiska wielkofunkcyjnego, czy zagrać w bilard.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 59
Rejestracja: 02 paź 2019, 15:48

Re: biznesowe szkolenia

Post autor: mleczko90 »

Zdecydowanie warto szkolić siebie i zespół w sprzedaży. Jedne z najciekawszych szkolen jakie znalazłem https://integritysolutionspoland.pl/szk ... -warszawa/
Awatar użytkownika
Placha
Posty: 71
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:36

Re: biznesowe szkolenia

Post autor: Placha »

Każda firma powinna się rozwijać, jest to bardzo ważne żeby przynosić zyski, nie zostać w tyle za konkurencją. W obecnych czasach jednak bardziej myśli się o przetrwaniu i innych możliwościach, głównie na finansowaniu firmy. Tu na stronie https://kpmgspot.pl/produkt/rynek-mocy- ... ansowania/ można znaleźć taką pomoc dla przedsiębiorstw, warto nad tym się zastanowić.
mrąk

Re: biznesowe szkolenia

Post autor: mrąk »

Dzisiaj oszczędności w firmie trzeba szukać wszędzie. Warto też szukać sposobów na optymalizację pracy, wydajność pracowników i tutaj można podejść do problemu na wiele sposobów. Jedną z opcji jest zatrudnienie pracowników z innych krajów - głównie wschodnik. Tamtejsza ludność jest bardzo zmotywowana do pracy, mają trudną sytuacje ekonomiczną i praca w Polsce jest dla nich szansą. Taka motywacja z ich strony wpływa na wydajnosć pracy co pozwala osiągnąć przedsiębiorstwą lepsze wyniki finansowe przy podobnych lub nieco niższych kosztach. Sprawdź ofertę tutaj - https://www.dpworkers.pl/pracownicy-z-u ... szawa.html
Awatar użytkownika
siri
Posty: 111
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: biznesowe szkolenia

Post autor: siri »

Na pewno dzisiaj opłaca się kupować ubrania, ale praktycznie każde produkty w internecie i ja lubię primark shop online. Właśnie zawsze przez internet znajduję jakieś nowości. Dosłownie, co kto chce może kupować w sieci. Jest to niesamowicie wygodne,
dash44.pl Kraków
Małek

Re: biznesowe szkolenia

Post autor: Małek »

Techniki przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych ewoluują. Chcąc być na bieżąco z nowinkami w tej dziedzinie, warto zapoznać się z tym artykułem https://gniewkowo.eu/pl/641_artykuly-sp ... jnych.html który dostarcza aktualnej wiedzy.
jużdosyć

Re: biznesowe szkolenia

Post autor: jużdosyć »

Jakie masy hydroizolacyjne mieliście okazję kupować do firmy? Dodam, że nie znam się na tym aż tak bardzo, ale zależy mi na działaniu, w związku z czym orientuję się wlaśnie w tym obszarze. Mam nadzieję, że mi pomożecie w tym obszarze.

kamerki z całego świata
Basior

Re: biznesowe szkolenia

Post autor: Basior »

Stosowanie umów o zachowaniu poufności i klauzul niedozwolonej konkurencji w umowach z pracownikami i partnerami biznesowymi jest kolejnym sposobem na ochronę przed nieuczciwą konkurencją. Te umowy pomagają chronić poufne informacje i zapobiegać ich wykorzystywaniu przez konkurencję. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z treścią na https://panoramakutna.pl/zwalczanie-nie ... -praktyki/ ponieważ ochrona informacji wewnętrznych jest kluczowa.
poprostunatalka

Re: biznesowe szkolenia

Post autor: poprostunatalka »

Uważam, że posiadanie biznesu jest jak posiadanie dziecka, tworzy obowiązki. W związku z czym warto wiedzieć, że na przykład szkolenia fortinet możemy dodatkowo rozwijać. To dla nas największy sukces, można powiedzieć, że naprawdę wyjątkowy.
Ramzes

Re: biznesowe szkolenia

Post autor: Ramzes »

Ustanowienie wewnętrznych zasad etycznych i przestrzeganie kodeksu dobrych praktyk to istotny element w zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Firma powinna jasno określać swoje wartości i standardy, co może być kluczowe w budowaniu zaufania wśród klientów i partnerów biznesowych. Szczegóły na ten temat można znaleźć na stronie https://panoramakutna.pl/zwalczanie-nie ... -praktyki/ i solidna reputacja jest najlepszą obroną przeciwko nieuczciwym praktykom konkurencji.
Bączek

Re: biznesowe szkolenia

Post autor: Bączek »

W dzisiejszym szybko zmieniającym się środowisku biznesowym, efektywny onboarding jest kluczowy dla sukcesu nowych pracowników. Aplikacja na https://gamfi.com/pl/ pozwala na szybkie dostosowanie i wdrożenie nowych talentów, co jest nieocenione dla utrzymania ciągłości i wydajności pracy.

ostrzenie siekiery szlifierka
ODPOWIEDZ