Co lubicie robić w czasie wolnym?

Jakie jest Twoje hobby? Co robisz po pracy? Co sprawia Ci przyjemność? Dołącz do społeczności ludzi, którzy podzielają Twoje zainteresowania!
Monto

Co lubicie robić w czasie wolnym?

Post autor: Monto »

Postanowiłam, że założę taki wątek, w którym każdy z nas będzie mógł podzielić się swoim hobby, tym co go pochłania poza pracą, szkołą. Tym, co lubi robić w wolnym czasie - chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że większość z nas cierpi raczej na niedoczas, niż nadmiar czasu wolnego, ale jestem też za tym, żeby każdy znalazł chociaż chwilę dla siebie, żeby zresetować głowę. Ja pokochałam jazdę konno i właśnie to jest to, co lubię robić. Akurat kupuję kantar i powiem szczerze, że nawet to sprawia mi sporą frajdę :)
Ninunes

Re: Co lubicie robić w czasie wolnym?

Post autor: Ninunes »

Eksperymentuje z kawa i drinkami (uwielbiam tworzyc cos autorskiego z mysla, ze na kolejnej imprezie to zachwyci znajomych), pisze krotkie powiesci fantasy, nie stronie tez od gatunku horroru, zajmuje sie tlumaczeniem tekstow i udzielam korepetycji z angielskiego. Poza tym ucze sie jezykow, spiewam, mam w planach zaczac streamy z gier po polsku/angielsku, ale jednak dalej brakuje mi tej pewnosci siebie. No i od pazdziernika bede kontynuowac studia (Filologia Angielska), jeszcze 2 lata i bede pania magister ;)

No i polecam poczytać sobie o tym co to jest packrafting - w ostatnim czasie totalnie się wciągnęłam. I mam nadzieję że latem uda mi się zaplanować kilka wypadów.
Obrazek
Hunio

Re: Co lubicie robić w czasie wolnym?

Post autor: Hunio »

Rośliny dużo lepiej rosną kiedy gleba posiada odpowiednie pH i jest żyzna. Wiadomo z czasem jej właściwości się pogarszają dlatego konieczne jest wapnowanie gleby śląsk co jakiś czas. Z mojej strony polecam AGRO Diogra - firma ta oferuje wapnowanie gleby śląsk https://agrodiogra.pl/, a także w innych województwach. Na ich stronie internetowej można zapoznać się z pełną ofertą do czego gorąco zachęcam. Dodam jeszcze, że wapnowanie gleby śląsk wykonywane jest naturalnym wapnem, nieszkodliwym dla środowiska.
telimena

Re: Co lubicie robić w czasie wolnym?

Post autor: telimena »

W wolnym czasie lubię usiąść przed komputerem i przeszukiwać internet. Ostatnio trafiłam na firmę Johanacar, która zajmuje się praniem tapicerki meblowej. Oto link do ich oferty w bardzo rozsądnej cenie https://johanacar.pl/oferta/pranie-tapicerki-jarocin Jest to grupa fachowców z wiedzą, umiejętnościami i bogatym doświadczeniem. Z pewnością firma posiada grono zadowolonych klientów. Wydaje się wszystko ok. Słyszeliście już o firmie Johanacar? Jak często pierzecie swoje tapicerowane meble?
Adrian4132

Re: Co lubicie robić w czasie wolnym?

Post autor: Adrian4132 »

Jakie Wy macie zdanie na temat zakupów w sklepach internetowych i jak często korzystacie z tej opcji? Osobiście mogę Wam wszystkim polecić ofertę mojego ulubionego sklepu z kawą, gdzie znajdziecie m.in. kawa ETNO CAFE .
ODPOWIEDZ