Ekspres do kawy

Jakie jest Twoje hobby? Co robisz po pracy? Co sprawia Ci przyjemność? Dołącz do społeczności ludzi, którzy podzielają Twoje zainteresowania!
dać

Ekspres do kawy

Post autor: dać »

Możecie polecić dobry ekspres do kawy? Najlepiej ze spieniaczem mleka i młynkiem do kawy, ale nie jest to warunke konieczny. Najważniejsze żeby kawa wychodziła pyszna i aromatyczna.

czerwony ryż właściwości
Ozzić

Re: Ekspres do kawy

Post autor: Ozzić »

Do tego musi być przede wszystkim dobry i konkretny ekpres do kawy :) Na przyklad BREVILLE Prima Latte taki jest. Uwielbiam pić z niego kawę
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Ekspres do kawy

Post autor: Mirra »

A czy ktoś z Was ma w domu ekspres do kawy DeLonghi? I jak, jesteście z niego zadowoleni? Pamiętajcie, że nawet tak dobry sprzęt może niestety ulec kiedyś awarii. Polecam więc zapisać sobie w razie czego kontakt do firmy https://klinikaekspresow.pl/delonghi, która zajmuje się profesjonalną naprawą tych ekspresów ;)
Awatar użytkownika
guerlainka
Posty: 62
Rejestracja: 09 sie 2020, 13:00

Re: Ekspres do kawy

Post autor: guerlainka »

a zawozicie wasz ekpres do regularnego czyszczenia? Bo ja tak mam swoj ulubiony serwis http://ekspresowy-serwis.pl i tak własnie regularnie go zawoże.
Awatar użytkownika
Mielka
Posty: 56
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:17

Re: Ekspres do kawy

Post autor: Mielka »

A jak stoicie z kawami? Macie jakieś swoje sprawdzone? Ja kupuje do siebie w specjalnych sklepach z kawami. Zobaczcie sobie tak sklep https://www.cafesilesia.pl/pol_m_KAWA_W ... E-199.html i ich propozycje.
Awatar użytkownika
siri
Posty: 111
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ekspres do kawy

Post autor: siri »

Mnie w sieci zaciekawiły dodatki takie jak galanteria skórzana https://butikamenite.pl/ Jest jej mnóstwo w sieci, więc można wybrać coś dla siebie.
dash44.pl Kraków
ODPOWIEDZ