Fotografia reklamowa - sibuistudio.pl

Jakie jest Twoje hobby? Co robisz po pracy? Co sprawia Ci przyjemność? Dołącz do społeczności ludzi, którzy podzielają Twoje zainteresowania!
Awatar użytkownika
ŁukaszMM
Posty: 45
Rejestracja: 25 wrz 2019, 11:24

Fotografia reklamowa - sibuistudio.pl

Post autor: ŁukaszMM »

Jak potrzebujecie dobrej firmy zajmującej się fotografią reklamową, ale również filmami to koniecznie zwróćcie uwagę na https://sibuistudio.pl/ z którymi współpracowało nam się świetnie i mamy nadzieję, że będziecie pozytywnie zaskoczeni również Wy i mam nadzieję, że z efektów końcowych będziecie zadowoleni.
Awatar użytkownika
Słonko
Posty: 17
Rejestracja: 04 lut 2020, 19:26

Re: Fotografia reklamowa - sibuistudio.pl

Post autor: Słonko »

To nie byłby wcale taki zły pomysł jednak wolę sama robić zdjęcia. Nawet jeśli są robione aparatem w smartfonie to i tak jest wiele pomysłowych rozwiązań. Na przykład można ściągnąć presety Instafota i bawić się filtrami edytując ciekawie fotki. Chyba nie ma lepszego sposobu na niedrogą i szybką obróbkę zdjęć. Jak najszybciej wypróbuję ten sposób właśnie w mojej firmie.
Awatar użytkownika
edged
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2020, 13:33

Re: Fotografia reklamowa - sibuistudio.pl

Post autor: edged »

Jeśli ktoś z Was chciałby rozpocząć zabawę z profesjonalną fotografią to polecam poczytać ten artykuł, w którym dowiecie się od czego zacząć ;) http://snipclik.pl/sprzet-dla-poczatkujacego-fotografa/
ODPOWIEDZ