Gdzie na siłownię w Lublinie

Jakie jest Twoje hobby? Co robisz po pracy? Co sprawia Ci przyjemność? Dołącz do społeczności ludzi, którzy podzielają Twoje zainteresowania!
Awatar użytkownika
Blanco
Posty: 31
Rejestracja: 21 lut 2020, 17:54

Gdzie na siłownię w Lublinie

Post autor: Blanco »

Mieszkam w Lublinie od miesiąca a więc jak gdyby rozglądam się dopiero po mieście. Bardzo chciałbym jednak możliwie najszybciej wrócić do treningów, które do niedawna uskuteczniałem minimum 2-3 razy w tygodniu. Stąd pytanie- możecie mi polecić jakoś dobry fitness klub. W Lublinie oczywiście:) Bardzo jestem ciekaw opinii o miejscu, które znalazłem w necie: https://cityfit.pl/kluby/lublin-gajek/ . Siłownia City Fit wydaje mi się całkiem fajna, każdy może przyjść o dowolnej potrze, ćwiczyć jak lubi- z trenerem lub bez , w grupie bądź indywidualnie. Brzmi zachęcająco..
Awatar użytkownika
teczowo
Posty: 42
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:38

Re: Gdzie na siłownię w Lublinie

Post autor: teczowo »

Myślę, że zanim wybierzemy się na siłownię warto poszukać jakiś ciekawych miejsc w internecie i poczytać opinie na ich temat. Ciekawą opcję znalałzam tu: https://www.energym.com.pl/2-o-energym. Myślę, że ćwiczenia fizyczne pomagają nie tylko sylwetce ale też psychice. Bardzo dobrze czuję się ćwicząc na siłowni i wiem, że jest to czas tylko dla mnie. Ja bardzo lubię tak spędzać czas wolny.
Awatar użytkownika
simasu
Posty: 90
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:36

Re: Gdzie na siłownię w Lublinie

Post autor: simasu »

Ja zrezygnowałam z schodzenia na siłownię na rzecz siłowni domowej. W trakcie kwarantanny było bardzo dużo promocji na sprzęt do ćwiczeń na https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Gryfy- ... l-966.html. Zamiast czekać aż wszystko się otworzy, zamówiłam co potrzebowałam i ćwiczę w domu
Awatar użytkownika
ectatend
Posty: 5
Rejestracja: 20 kwie 2020, 9:43

Re: Gdzie na siłownię w Lublinie

Post autor: ectatend »

Ja wolę chodzić na zajęcia z pole dance. Ostatnio trenerka poleciła mi zakup strój na pole dance żeby poprawić trochę komfort ćwiczeń.
Awatar użytkownika
Pola01
Posty: 24
Rejestracja: 10 cze 2019, 22:37

Re: Gdzie na siłownię w Lublinie

Post autor: Pola01 »

Żeby pomóc sobie w drodze do wymarzonej sylwetki polecam poczytać sobie o suplementach na masę - https://swiatsupli.pl/blog/jaki-gainer- ... ktomorfika Z ich pomocą można szybciej i skuteczniej wyrobić sobie rzeźbę i utrzymać ją na dłużej, a nie tylko na sezon. Oczywiście najpierw trzeba trochę o tym poczytać, żeby dobrać suplement odpowiedni dla siebie.
ODPOWIEDZ