kurier

Jakie jest Twoje hobby? Co robisz po pracy? Co sprawia Ci przyjemność? Dołącz do społeczności ludzi, którzy podzielają Twoje zainteresowania!
Awatar użytkownika
hiderus
Posty: 62
Rejestracja: 18 wrz 2019, 15:49

kurier

Post autor: hiderus »

Ostatnimi czasy bardzo dużo nadaję paczek kurierem, jest to kilkanaście sztuk w miesiącu. Zastanawiam się jak obniżyć koszty, czy są jakieś na to sprawdzone metody?
Awatar użytkownika
boku
Posty: 92
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:21

Re: kurier

Post autor: boku »

A co wysyłasz? Bo jeśli rzeczy o większych gabarytach to z pewnością będą cie bardziej interesować tanie palety . Zatem poszukaj sobie brokera kurierskiego, który specjalizuje się w tego typu przesyłkach,będziesz mógł sprawdzić jak kształtują się ceny u poszczególnych przewoźników i wybrać najlepszą opcję
Awatar użytkownika
manty
Posty: 71
Rejestracja: 16 gru 2019, 22:08

Re: kurier

Post autor: manty »

Wiadomo, że teraz każdy szuka oszczędności. Ja też tak mam. Ja bym Ci doradził Sendit. Na ich stronie sobie wszystko sprawdzisz. Wycenisz konkretną przesyłkę, cennik masz od razu. Generalnie tam znajdziesz wszystko co trzeba wiedzieć. Ja tego brokera sobie chwalę.
Awatar użytkownika
simasu
Posty: 90
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:36

Re: kurier

Post autor: simasu »

Jest to oczywiste, kto chciałby przepłacać. Wejdź sobie na https://www.ebox24.pl/ tu jest tani kurier. Wystarczy , że wpiszesz wymiary swojej przesyłki a otrzymasz jej wycenę u różncyh firm kurierskich. Nadanie oczywiście odbywa się internetowo, czyli szybko i przyjemnie
Awatar użytkownika
iwika
Posty: 30
Rejestracja: 29 lip 2019, 11:29

Re: kurier

Post autor: iwika »

Dokładnie tak. Czy jest to paczka krajowa, czy wysyłka do usa to zawsze chcemy nadać paczkę jak najtaniej. I popieram przedmówców - broker to najlepsze rozwiązanie. Sama wysyłam kilka razy w roku paczki za granicę i korzystam z pośredników. Bo tak i taniej, i wygodniej.
Awatar użytkownika
nadia
Posty: 123
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:19

Re: kurier

Post autor: nadia »

Skoro mowa już o kurierach i przesyłkach, to w jaki sposób pakujecie paczki? Czytam właśnie na stronie https://www.sendit.pl/blog/folia-babelk ... -przesylke że w wielu przypadkach ważne jest to, aby zastosować folię bąbelkową - dzięki temu przedmioty szklane się nie potłuczą.
Adaś

Re: kurier

Post autor: Adaś »

Też nadaję dużo paczek i znacznie taniej jest poprzez https://allekurier.pl/ . To platforma do nadawania paczek, w prosty sposób wycenisz każdą paczkę znając wymiary i wagę. Wpisujesz gdzie chcesz wysłać, w dowolne miejsce w kraju i do większości miejsc na świecie. Zobaczysz w jakim czasie którym kurierem będzie najszybciej, nie tylko najtaniej. Opłacasz poprzez stronę, kurier przyjedzie po paczkę. Proste.
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: kurier

Post autor: spekulant »

Co by nie mówić to w dzisiejszych czasach można praktycznie wszystko wysłać przy pomocy kuriera i to mi się właśnie najbardziej podoba. Jestem także zdania, że po przeczytaniu https://www.sendit.pl/blog/wysylka-baga ... na-kwestia wiem również jak wygląda kwestia nadawania bagażu właśnie firmą kurierską.
vsgsgsvf

Re: kurier

Post autor: vsgsgsvf »

Wczoraj podjąłem decyzje, że na pewno bardzo szybko skorzystam z bardzo dobrej oferty folia stretch do pakowania .Codziennie z tej oferty korzysta bardzo dużo osób i to na pewno jest bardzo dobrze. Nawet mój kumpel z tej oferty ostatnio skorzystał i był z tego powodu zadowolony.
bert

Re: kurier

Post autor: bert »

Jeśli masz w planach wysyłkę jakiś rzeczy to pamiętaj że mogą się przydać kartony do przeprowadzki bo to najmocniejsze opakowania jakie znam. Jeśli wytrzymują transport podczas przeprowadzki to wszystko wytrzymają
szałwia

Re: kurier

Post autor: szałwia »

Firma kurierska, to dziś jeden z kluczowych partnerów w biznesie e-commerce. Rozwiązania, które wdraża https://innoship.com/pl/blog-3/ , pomagają ujednolicić cały system zarządzania i obsługi przesyłek. Dziś w sklepie klienci chcą kupować szybko i sprawnie, tak żeby wybór przesyłek, nie wpływał na tempo i jakość obsługi całego zamówienia.
Olek

Re: kurier

Post autor: Olek »

Wysyłanie paczek kurierem jest niezawodnym sposobem na szybkie dostarczenie przesyłek. Korzystając z usług kurierskich, można mieć pewność, że paczka dotrze do odbiorcy bezpiecznie i w ustalonym terminie. Odpowiednia ochrona przed uszkodzeniami oraz możliwość śledzenia przesyłki w czasie rzeczywistym to kluczowe atuty, które przemawiają za tym rozwiązaniem. Dla szczegółów zapraszamy do odwiedzenia https://ursus.dlawas.info/wiadomosci/5- ... id,13398,a gdzie znajdują się dodatkowe argumenty. Korzystanie z kuriera to również szeroki wybór opcji dostawy, dostosowanych do potrzeb nadawców i odbiorców.
ODPOWIEDZ