Nauka języków obcych

Jakie jest Twoje hobby? Co robisz po pracy? Co sprawia Ci przyjemność? Dołącz do społeczności ludzi, którzy podzielają Twoje zainteresowania!
bażyk

Nauka języków obcych

Post autor: bażyk »

Od kiedy pamiętam, nigdy nie byłam zbyt mocna jeśli chodzi o języki obce, ale powiem szczerze, że zawzięłam się w sobie i naprawdę sporo czasu poświęcałam na naukę angielskiego. Jestem zadowolona z efektów :) Teraz zastanawiam się nad tym, żeby zapisać się na kurs z chińskiego. Co o tym myślicie? Jest szansa nauczyć się tego języka?;)
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Nauka języków obcych

Post autor: Mirra »

A co sądzicie o nauce języków on-line? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online, że Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje takie właśnie kursy językowe dla różnych grup wiekowych i na różnych poziomach zaawansowania. Co Wy na to?
rząd

Re: Nauka języków obcych

Post autor: rząd »

Ja polecam wam księgarnie internetową https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-era Jeśli mamy dzieci to przychodzi taki czas, ze trzeba szukać dobrze opracowanych podręczników jak i innych pomocy naukowych. Ta księgarnia jest świetnie zaopatrzona. Dodatkowym plusem są niskie ceny nie tylko podręczników, ale i kosztów przesyłki.
Awatar użytkownika
Mielka
Posty: 56
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:17

Re: Nauka języków obcych

Post autor: Mielka »

Teraz to pozostają nam lekcje online. Ja nie narzekam, w sumie przed pandemią też tak robiłam różne kursy, szkolenia. No ale teraz jest to konieczność, także jeżeli chodzi o nasze dzieci. Z moich jestem bardzo zadowolona jak się przystosowały, ale też i sama szkoła robi wszystko co może żeby program był przystępny i realizowany zgodnie z planem. Tu podstawówka Te Vizja sprawdza się perfekcyjnie podczas pandemii.
kryśka

Re: Nauka języków obcych

Post autor: kryśka »

Uważam, że kurs języka niemieckiego jest bardzo ważny. Otwiera on dla nas o wiele więcej możliwości, dotyczących np w znalezieniu odpowiedniej dla nas pracy. W tym celu najlepiej postawić na kurs online w https://www.structura.pl . Również taki kurs można odbyć stacjonarnie, więc są dwie możliwości.
ODPOWIEDZ