Stawianie magazynu

Jakie jest Twoje hobby? Co robisz po pracy? Co sprawia Ci przyjemność? Dołącz do społeczności ludzi, którzy podzielają Twoje zainteresowania!
Awatar użytkownika
Zocha
Posty: 95
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:41

Stawianie magazynu

Post autor: Zocha »

Chciałabym postawić magazyn, trochę zagłebiłam sie w tym temacie i dowiedziałam sie , ze jest kilka rodzai takiego magazynu. Teraz wiem, też że jest coś takiego jak namiot magazynowy tylko w jakich przypadkach go postwić. Udało mi sie tutaj https://pronamiot.pl/index.php/kiedy-pr ... agazynowy/ , znaleźć sporo informacji na ten temat ale może i wy mi coś podpowiecie.
Awatar użytkownika
hiderus
Posty: 62
Rejestracja: 18 wrz 2019, 15:49

Re: Stawianie magazynu

Post autor: hiderus »

Akurat z namiotami magazynowymi nie miałam wcześniej do czynienia ale dobrze wiedzieć że takie coś istnieje. Co najwyżej ostatnio wymieniałam regały i na szczęście dość szybko na internecie znalazłam sklep https://www.regaly.biz/pol_m_Regaly-metalowe-1731.html. Tam jest najlepszy wybór jeśli chodzi o produkty magazynowe i ceny są zdecydowanie lepsze niżeli w większości sklepów budowlanych
Awatar użytkownika
octavia
Posty: 160
Rejestracja: 23 sie 2019, 14:51

Re: Stawianie magazynu

Post autor: octavia »

Wiadomo - stawianie magazynu to całkiem spora inwestycja. Dobrze jest sobie wszystko przemyśleć- co kupić etc. Tak, aby też potem nie narażać się na dodatkowe koszta i płynnie też od razu zacząć pracę. Na pewno warto pamiętać o takich elementach jak https://dla-przemyslu.pl/46-progi-kablowe-i-pomosty progi kablowe oraz pomosty pod którymi bezpiecznie będzie można przepuszczać kable.
Awatar użytkownika
espressoofan1
Posty: 3
Rejestracja: 25 kwie 2020, 14:22

Re: Stawianie magazynu

Post autor: espressoofan1 »

Wiadomo masz kilka rodzajów magazynów, ale wszystkie łączy jeden wspólny mianownik - regały magazynowe. https://www.unimont.pl od nich mam regały półkowe oraz paletowe do cięższych ładunków i jestem bardzo zadowolony już 6 lat i bez szwanku działają, a w razie czego jest serwis.
Awatar użytkownika
Mielka
Posty: 56
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:17

Re: Stawianie magazynu

Post autor: Mielka »

A i tu trzeba zainwestować w porządne wyposażenie do magazynu, np. w regaly magazynowe. Tu na stronie http://ogrodzeniamagazynowe.pl znajdziecie także ogrodzenia magazynowe, można wykorzystać je na wiele sposobów w magazynach
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Stawianie magazynu

Post autor: Mirra »

Kiedy już postawicie własny magazyn, na pewno będziecie go chcieli profesjonalnie wyposażyć. Jeśli chodzi o różnego rodzaju regały magazynowe, to polecam zapoznać się z ofertą firmy AMRACK, którą znajdziecie na stronie internetowej https://amrack.pl. Myślę, że powinna Was ona zainteresować ;)
Awatar użytkownika
Elegancx
Posty: 83
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:37

Re: Stawianie magazynu

Post autor: Elegancx »

Kosztowna inwestycja, więc powinniście wszystko dobrze sobie zaplanować, przemyśleć. Zobaczcie sobie może tu firmę https://www.ekobud.net.pl jeżeli na to będziecie się decydować. Zaprojektują dla was magazyn
Wikuś

Re: Stawianie magazynu

Post autor: Wikuś »

Budując magazyn warto pamiętać aby go dobrze zaprojektować i wyposażyć. W tym pomoże wam firma Future Logistcs, której ofertę znajdziecie na https://futurelogistics.pl/oferta Polecam zajrzeć.
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 71
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:48

Re: Stawianie magazynu

Post autor: Dragon »

Nie można zapomnieć też o odpowiednim wyposażeniu. Osobiście polecam skrzynie i paletopojemniki, dzięki którym magazyn staje się miejscem, w którym praca idzie o wiele łatwiej.
wiktoriaś

Re: Stawianie magazynu

Post autor: wiktoriaś »

Jak będziesz urządzac magazyn w maszyny składujące towar oraz miejsca odstawcze to polecam Ci się zainteresowac ofertą z strony jaką jest http://www.teknomatik.pl/ Znajdziesz tutaj bardzo ciekawe oferty automatyki przemysłowej i nie tylko. Z pewnością będziesz zadowolony z ofert.
ODPOWIEDZ