Terapia

Jakie jest Twoje hobby? Co robisz po pracy? Co sprawia Ci przyjemność? Dołącz do społeczności ludzi, którzy podzielają Twoje zainteresowania!
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 103
Rejestracja: 22 paź 2019, 20:03

Terapia

Post autor: Marko33 »

To ja Wam od razu podpowiem, że jeśli szukacie dobrego wsparcia psychologicznego, to powinniście od razu wybrać się do https://poradniasalomon.com.pl/ i tam poddać się odpowiedniej terapii. Dzięki temu, będziecie w stanie znacznie szybciej wrócić do pełni sił.

wit k2 naturalna
Awatar użytkownika
Bercia
Posty: 24
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:46

Re: Terapia

Post autor: Bercia »

Mamy teraz takie czasy, że nikt się nie wstydzi zgłosić do psychologa. Wszyscy żyją w ogromnym pędzie i pod presją czasu, więc psychika i organizm może przez to podupadać. Często trudno powstrzymać nerwy i po prostu trzeba się wyładować. Zamiast robić to na niekorzyść bliskich, to warto zahamować i pomyśleć, że terapia rodzinna poznań będzie z pewnością w takiej sytuacji pomocna.
Awatar użytkownika
bezz
Posty: 99
Rejestracja: 03 cze 2019, 19:36

Re: Terapia

Post autor: bezz »

Wsparcie psychologiczne jest równie ważne jak wchodzenie z uzależnienia. Niestety bywa i tak, że osoba którą znamy stacza się na samo dno poprzez uzależnienie ale nie chce od nas pomocy. Aby jakoś pomóc koleżance udałam się do Ośrodka Terapii Uzależnień Nefo gdzie uświadomili mi jak powinnam przekonać koleżankę by się do mnich zgłosiła. Po dłuższym czasie udało mi się i zgodziła się pójść tam ze mną. Tam otrzymała odpowiednie wsparcie i pomoc psychologa. Troszkę to trwało zanim przyznała się do swojego uzależnienia ale grunt że się nie poddałam i jej pomogłam
Awatar użytkownika
Słonko
Posty: 17
Rejestracja: 04 lut 2020, 19:26

Re: Terapia

Post autor: Słonko »

Uważam, że bardzo ciekawą ofertę leczenia uzależnień ma Ośrodek terapii Forest. Pracuje w nim wykwalifikowany personel, który całe serce oddaje w zrozumienie pacjentów. Znam osobę, która tam przebywa i na początku bardzo się wzbraniała przed pobytem w tym miejscu. Jednak teraz sama czuje, że wychodzi na prostą i że jej życie ma sens bez alkoholu.

passiflora blog
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 71
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:37

Re: Terapia

Post autor: kozi44 »

Zastanawiam się czy słyszeliście o takim rozwiązaniu jak psychoterapia tekstowa. Sporo informacji na ten temat możecie znaleźć tutaj https://wetalk.pl/blog/co-to-jest-tekst ... na-online/ . Ktoś z was uczestniczył może w takiej terapii? Jeśli tak, to powiedzcie mi jak się ona sprawdza?
Awatar użytkownika
parada
Posty: 66
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:05

Re: Terapia

Post autor: parada »

To jest bardzo trudne dla wszystkich, ale my znaleźliśmy odpowiedni ośrodek z odpowiednimi lekarzami https://wolmed.pl/ To bardzo dobrze zorganizowany ośrodek leczenia uzależnień pod każdym względem. Bardzo dobra opieka dla pacjentów, co nieczęsto się w takich ośrodkach zdarza. A tam właśnie tak jest że chory jest najważniejszy.
Awatar użytkownika
bezz
Posty: 99
Rejestracja: 03 cze 2019, 19:36

Re: Terapia

Post autor: bezz »

Terapia to bardzo dobre i konkretne leczenie każdego rodzaju uzależnienia. Ale pod warunkiem, że osoba uzależniona w ogóle chce się z tego leczyć. Słyszałam także że w przypadku alkoholizmu warto zgłosić się na detox, który można odbyć w tym ośrodku Detoks Fenix. Jest to bardzo dobry ośrodek, zatrudniający bardzo dobrze wykwalifikowany personel medyczny. Także leczenie uzależnień można robić na wiele sposobów
Awatar użytkownika
bogatka
Posty: 7
Rejestracja: 27 lip 2020, 7:52

Re: Terapia

Post autor: bogatka »

Terapia jest bardzo ważna i to niezależnie od rodzaju uzależnienia. Bo w końcu lepiej jest się wygadać i powiedzieć o swoich problemach osobie zupełnie obcej niż komuś bliskiemu. Dlatego też jeśli szukacie dobrego terapeuty bądź ośrodka leczenia terapii to sądzę, że dzięki takiemu Rankingowi ośrodków terapii będzie Wam lepiej i lżej znaleźć jakiś dobry ośrodek czy terapeutę
Awatar użytkownika
nord
Posty: 42
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:57

Re: Terapia

Post autor: nord »

Moim zdaniem warto porozmawiać z psychologiem. On podejmie decyzję o ewentualnej potrzebie terapii. Świetnym specjalistą jest psycholog, seksuolog Warszawa psycholog LGBT+ Dominik Haak: https://dominikhaak.pl/ .

castorama kalisz ogrodzenia
łuk

Re: Terapia

Post autor: łuk »

Obecnie panuje bardzo rozległy system walki z alkoholem. Możemy więc liczyć na wiele sposobów, w jakie podejmowane są próby zwalczania alkoholu. Zwalczanie alkoholizmu polega na tym, że osoba uzależniona jest po prostu wysyłana na odwyk. Odwyk odbywa się w wyznaczonym miejscu – najczęściej jest to ośrodek terapii uzależnień jak ośrodek Wiosenna.
Miłosz

Re: Terapia

Post autor: Miłosz »

Oczywiście, że tak. Przecież dzisiaj powinniście o wiele skuteczniej zadbać o Wasze leczenie. Przecież jeśli chodzi o kwestie związane z konkretnymi schorzeniami, takimi jak chociażby toczeń, to koniecznie musicie polegać na zdaniu specjalistów. Jeśli nie będziecie o tym pamiętali, to może się to dla Was bardzo negatywnie skończyć.
Awatar użytkownika
nadia
Posty: 123
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:19

Re: Terapia

Post autor: nadia »

Wybór specjalisty to nie lada wyzwanie, w szczególności że chodzi tutaj o nasze zdrowie. Dobrze, że nie bagatelizujesz problemu i chcesz z nim coś zrobić, aby móc sprawnie funkcjonować. Z własnego doświadczenia wiem, że problemy zdrowotne odbijają się na całym życiu, funkcjonowaniu i codzienności. Oferta https://polmed.pl/ powinna cię w szczególności zainteresować.
Awatar użytkownika
olka
Posty: 179
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:14

Re: Terapia

Post autor: olka »

Szkoda że tak wiele osób uprzedzonych jest do terapii i psychologów. Tak naprawdę to każdy z nas chociaż raz powinien zdecydować się na wizytę u specjalisty. Myślimy że sami uporamy się z problemami, a to nie prawda - one zżerają nas od środka, powodują lęki itd. Dlatego ja sama ostatnio umowiłam się na wideokonsultację w https://psychomedic.online/ i powiem wam, że otworzyło mi to głowę :)
Awatar użytkownika
siri
Posty: 111
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Terapia

Post autor: siri »

Bardzo opłaca się dzisiaj robić zakupy online i tutaj https://plecak.net.pl/ uda się znaleźć wyjątkowe plecaki. Jak najbardziej przydadzą się one na podróże.
dash44.pl Kraków
Vikaś

Re: Terapia

Post autor: Vikaś »

Ośrodków terapii jest wiele, ja miałam problem gdy szukałam ośrodka terapii dla mojego kuzyna. Chciałam pomóc cioci i znaleźć najlepszy ośrodek i tak trafiłam na Nefo, który wygrał w konkursie Najlepszych ośrodków terapii. Zaufaliśmy ekspertom w tej dziedzinie i faktycznie ośrodek jest rewelacyjny a opieka na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
ariana
Posty: 44
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:09

Re: Terapia

Post autor: ariana »

Polecam wybrać się na tego typu terapię do psychologa. Myślę, że pomoże Wam terapia uzależnień Wrocław Empatio: https://psycholog-ms.pl/terapia-uzaleznien/ . Pracują tam świetni psychologie oraz psychiatrzy, na których możesz polegać. Miałam okazję współpracować i jestem bardzo zadowolona.
Kamil Sułek

Re: Terapia

Post autor: Kamil Sułek »

Jeśli chodzi o terapie alkoholowe to jest kilka ośrodków które skutecznie walczą z tego typu problemem.
Polecam udać się na wszywkę alkoholową, która pomaga uwolnić się od nałogu https://wszywka-alkoholowa.lublin.pl

Zabieg trwa ok 30 min także szybka sprawa i już nie można pić. Typowy kaganiec założony psu.
Aś89

Re: Terapia

Post autor: Aś89 »

Szukając terapii w przypadku z uzależnienia warto skorzystać ze sprawdzonego rankingu ośrodków terapii, tam w czołówce najlepiej ocenianych ośrodków widnieje Forest, gdy przyjrzymy się bliżej temu miejscu to możemy stwierdzić że jest to bardzo urokliwe i spokojne miejsce. Mnóstwo udogodnień, świetna kadra medyczna.
ODPOWIEDZ