Wyszukiwarka noclegów

Jakie jest Twoje hobby? Co robisz po pracy? Co sprawia Ci przyjemność? Dołącz do społeczności ludzi, którzy podzielają Twoje zainteresowania!
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 103
Rejestracja: 22 paź 2019, 20:03

Wyszukiwarka noclegów

Post autor: Marko33 »

Jeśli planujecie w najbliższym czasie jakąś podróż po kraju, to od razu Wam podpowiem, że noclegów możecie poszukać w http://meteor-turystyka.pl Tam macie bardzo szeroki przekrój możliwości pod kątem noclegów. Pamiętajcie o tym dobrze.

selen
Awatar użytkownika
Jutka
Posty: 101
Rejestracja: 17 mar 2020, 19:02

Re: Wyszukiwarka noclegów

Post autor: Jutka »

Super ,że taki temat powstał :) Warto właśnie odpowiednio wczesniej przygotować się do takiej podróży i wybrac także odpowiedni nocleg. W kwestii organizacji bagażu dobrze będzie zakupić odpowiedni boks https://ebagaznik.pl/pl/c/Thule/69 dzięki któremu unikniemy niewygodnej sytuacji w której musielibyśmy zrezygnować z kilku bagaży ze względu na mało miejsca w samochodzie. Taki bagażnik nie obciąża samochodu i nie utrudnia jazdy
Awatar użytkownika
Blanco
Posty: 31
Rejestracja: 21 lut 2020, 17:54

Re: Wyszukiwarka noclegów

Post autor: Blanco »

Praktyczna rzecz:)
Awatar użytkownika
BasBas
Posty: 5
Rejestracja: 05 maja 2020, 18:56

Re: Wyszukiwarka noclegów

Post autor: BasBas »

Bardzo interesujące propozycje. Chyba z nich skorzystam.
...bo człowiek może wytrzymać tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności.
Awatar użytkownika
Elegancx
Posty: 83
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:37

Re: Wyszukiwarka noclegów

Post autor: Elegancx »

Ja to czasem jadę w ciemno i na miejscu czegoś szukam. Też nie jest to jakiś problem, szczególnie po sezonie. Jeżeli lubicie podróżować to sprawdźcie sobie ofertę producenta http://www.amos.auto.pl na bagażniki i boksy samochodowe.
ODPOWIEDZ