Zaproszenia na ślub

Jakie jest Twoje hobby? Co robisz po pracy? Co sprawia Ci przyjemność? Dołącz do społeczności ludzi, którzy podzielają Twoje zainteresowania!
Awatar użytkownika
Zocha
Posty: 95
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:41

Zaproszenia na ślub

Post autor: Zocha »

Zdecydowanie wolę jak zaproszenia ślubne są choć trochę oryginalne i chociażby małymi elementami ale sie wyróżniają. Przeglądałam wiele ofert ale tutaj https://www.extrema.com.pl/6,zaproszenia-slubne.html moim zdaniem można zamówić świetne zaproszenia ślubne w nie wysokiej cenie. Warto było by sie skusić.
Awatar użytkownika
hells
Posty: 3
Rejestracja: 20 maja 2019, 6:48

Re: Zaproszenia na ślub

Post autor: hells »

To jest naprawdę warte uwagi. Takie oferty nie często się spotyka!
Bóg każdemu objawia się inaczej, aby łatwiej trafić do jego serca.
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Zaproszenia na ślub

Post autor: Mirra »

Jeśli chodzi o zaproszenia ślubna papeteria powinna być wyjątkowa - podobnie, jak cały ten dzień ;) Ostatnio trafiłam na prześliczne zaproszenia w sklepie internetowym Happenings.pl, więc polecam się tam w wolnej chwili rozejrzeć ;)
Awatar użytkownika
helkaa
Posty: 55
Rejestracja: 31 sty 2020, 20:26

Re: Zaproszenia na ślub

Post autor: helkaa »

Ja już zaproszenia mam za sobą, szukam teraz aktualnie alkoholi i na stronie jaką jest https://smaczajama.pl/pl/p/Wodka-Debowa ... eczce/3765 Znalazłam bardzo interesującą ofertę odnośnie Dębowej w przepięknej beczce która z pewnością będzie świetnym rozwiązaniem ponieważ jest to o wiele ładniejsze wykonanie niż butelki.
Dośka

Re: Zaproszenia na ślub

Post autor: Dośka »

Zaproszenia dla świadków mogą również stać się częścią szerszej tematyki ślubnej. Dostosowanie ich do motywu przewodniego ślubu, kolorów czy stylu uroczystości sprawi, że będą one integralną częścią tego wyjątkowego dnia. Bogatą ofertę zaproszeń, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i stylu ślubu, znajdziesz na https://wyczarujprezent.pl/zaproszenia- ... dkow-slub/ i fajnie o tym pamiętać.
ODPOWIEDZ