Zaproszenia na ślub

Jakie jest Twoje hobby? Co robisz po pracy? Co sprawia Ci przyjemność? Dołącz do społeczności ludzi, którzy podzielają Twoje zainteresowania!
Awatar użytkownika
Zocha
Posty: 95
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:41

Zaproszenia na ślub

Post autor: Zocha »

Zdecydowanie wolę jak zaproszenia ślubne są choć trochę oryginalne i chociażby małymi elementami ale sie wyróżniają. Przeglądałam wiele ofert ale tutaj https://www.extrema.com.pl/6,zaproszenia-slubne.html moim zdaniem można zamówić świetne zaproszenia ślubne w nie wysokiej cenie. Warto było by sie skusić.
Awatar użytkownika
hells
Posty: 3
Rejestracja: 20 maja 2019, 6:48

Re: Zaproszenia na ślub

Post autor: hells »

To jest naprawdę warte uwagi. Takie oferty nie często się spotyka!
Bóg każdemu objawia się inaczej, aby łatwiej trafić do jego serca.
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Zaproszenia na ślub

Post autor: Mirra »

Jeśli chodzi o zaproszenia ślubna papeteria powinna być wyjątkowa - podobnie, jak cały ten dzień ;) Ostatnio trafiłam na prześliczne zaproszenia w sklepie internetowym Happenings.pl, więc polecam się tam w wolnej chwili rozejrzeć ;)
Awatar użytkownika
helkaa
Posty: 55
Rejestracja: 31 sty 2020, 20:26

Re: Zaproszenia na ślub

Post autor: helkaa »

Ja już zaproszenia mam za sobą, szukam teraz aktualnie alkoholi i na stronie jaką jest https://smaczajama.pl/pl/p/Wodka-Debowa ... eczce/3765 Znalazłam bardzo interesującą ofertę odnośnie Dębowej w przepięknej beczce która z pewnością będzie świetnym rozwiązaniem ponieważ jest to o wiele ładniejsze wykonanie niż butelki.
ODPOWIEDZ