Dziewczyny, niedługo ukończenie szkoły,

O wszystkim i o niczym. Masz pytanie? Zapraszamy do dyskusji.
piękna absolwentka

Dziewczyny, niedługo ukończenie szkoły,

Post autor: piękna absolwentka »

Dziewczyny, niedługo matura, chcę się wcześniej przygotować i świetnie wyglądać, jeszcze nie zdecydowałam jaki będzie fason i materiał, muszę przyjrzeć się modnym kokardkom, powiedzcie w którym sklepie można zamówić sukienki czy ty uszyć je na zamówienie?
łuda

Re: Dziewczyny, niedługo ukończenie szkoły,

Post autor: łuda »

Osobiście mam bardzo gorzkie doświadczenie z szyciem sukienek na zamówienie, było po prostu okropnie, zrujnowali zarówno materiał, jak i nastrój, więc teraz kupuję tylko gotowe sukienki, na przykład tutaj https://shopsy.pl/sukienki-damskie/wybór jest ogromny, ja już się sobą opiekowałem))
Leńka

Re: Dziewczyny, niedługo ukończenie szkoły,

Post autor: Leńka »

Ukończenie szkoły to uroczystość, którą pamięta się przez wiele lat. Dlatego warto zadbać, aby wspaniale wyglądać i pachnieć. Ja swoje perfumy damskie wyszukuje za pomocą portalu https://perfumy-ranking.pl/ i śmiało mogę wam go polecić moje ukochane dziewczyny <3
wiśka

Re: Dziewczyny, niedługo ukończenie szkoły,

Post autor: wiśka »

Zbliża się zakończenie roku a przedtem matury, poszukuje więc jakiejś eleganckiej sukienki na tę okazję, fajne widziałam w sklepie internetowym https://www.tatuum.com/ona/ubrania/sukienki/zolte-sukienki, a że sklepów stacjonarnych nie odwiedzam, mogę tylko wybierać w tym co jest w internecie, jednak chyba w sklepie stacjonarnym nic takiego nie znajdę.
ODPOWIEDZ