Firma transportowa

O wszystkim i o niczym. Masz pytanie? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
Jutka
Posty: 101
Rejestracja: 17 mar 2020, 19:02

Firma transportowa

Post autor: Jutka »

Witam, od niedawna prowadze firmę o profilu przemysłowym, chciałabym powiększyć jednak jej zasięg o nowe kraje europejskie ale zastanawiam się jak tutaj poradzić sobie z transportem. Może tak usługi firmy transportowej jak np Magemar https://magemar.com.pl/ ? Widzę ,że mają kompleksową oferte i załatwiają profesjonalnei wszystkei kwestie celne.
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Firma transportowa

Post autor: Mirra »

A czy są tutaj jakieś osoby, które prowadzą własną firmę transportową? Jeśli tak, to czy pamiętacie, jak długo czekaliście za licencją transportową przewoźnika? Ja ostatnio czytałam na stronie internetowej https://europim.pl/licencja-transportowa-przewoznika/, że można ją wyrobić nawet w 2 tygodnie. A jak długo u Was to trwało?
koras

Re: Firma transportowa

Post autor: koras »

Zauważyłam, że w ofercie firmy https://symlog.eu/transport-ciezarowy-u ... nsportowe/ można znaleźć całkiem ciekawe propozycje w zakresie usług transportowych. Jeśli nie słyszeliście wcześniej o nich, to warto przejrzeć ich ofertę w wolnej chwili. Myślę, że nie będziesz rozczarowany/rozczarowana.
maras

Re: Firma transportowa

Post autor: maras »

Ostatnio zastanawiałam się, z kim warto skontaktować się w sprawie transportu morskiego. Znajomy polecił mi zajrzeć do firmy https://www.translogis.pl/pl/ofr/spedycja-morska i muszę przyznać, że prezentują naprawdę interesujące propozycje. Chętnie poznam Waszą opinię na ich temat.
darinaaa

Re: Firma transportowa

Post autor: darinaaa »

Słyszeliście może o https://www.abaco.pl/ ? Mówią, że to solidna firma, a ich obsługa klienta jest bardzo zaangażowana, co z pewnością stanowi ogromny atut.
Starszy

Re: Firma transportowa

Post autor: Starszy »

Przy przewożeniu sprzętu medycznego konieczne jest szczególne uwzględnienie jego delikatności i wymagań dotyczących sterylności. Transport musi być wykonany w sposób, który uniemożliwi kontaminację. Warto zwrócić uwagę na rekomendacje zawarte na stronie https://kuriersuwalski.pl/artykuly/2099 ... w-i-maszyn które szczegółowo opisują odpowiednie procedury. Odpowiedzialność za bezpieczny transport leży zarówno po stronie nadawcy, jak i przewoźnika.
ODPOWIEDZ