Gastronomia - kompletowanie

O wszystkim i o niczym. Masz pytanie? Zapraszamy do dyskusji.
Mizońka

Gastronomia - kompletowanie

Post autor: Mizońka »

W mojej opinii jeżeli kompletujecie wyposażenie do swojego lokalu gastronomicznego, czy również restauracji to w mojej opinii zdecydowanie warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez MultiGastro z którą również współpracujemy i jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu, rozbudowanej oferty i bardzo dobrych cen. Nigdy nie było problemów z dostawami i znalezieniem odpowiednich rozwiązań jak na przykład taboret gazowy https://multigastro.pl/taborety-gastronomiczne których ostatnio potrzebowaliśmy. Warto mieć pod tym względem jak najlepszych fachowców.
etnaa

Re: Gastronomia - kompletowanie

Post autor: etnaa »

Natomiast ja aktualnie natrafiłam na firmę https://www.gastromania.cz/jednopakove-kavovary.html i nie powiem, bo bardzo mi się spodobała ich oferta. Naprawdę czuję, że można im zaufać patrząc na cały asortyment, marki itd. Dlatego chyba ja postawię jednak na nich.
Łazarz

Re: Gastronomia - kompletowanie

Post autor: Łazarz »

To naprawdę jest fajna strona, jeśli szukasz taboretów gazowych do swojej restauracji https://gastroprodukt.pl/taborety-gazowe i ja jestem zdania, że dobre o niej wiedzieć. Zacząłem korzystać z jednego z ich modeli rok temu i jestem całkiem zadowolony. Naprawdę polecam sprawdzić to.
ofelek

Re: Gastronomia - kompletowanie

Post autor: ofelek »

Wysokiej jakości opakowania są integralną częścią udanego biznesu gastronomicznego. Współpraca z niezawodnym producentem opakowań, takim jak https://yanko.com.pl/ to świetny sposób na zapewnienie, że żywność jest prezentowana w bezpieczny i atrakcyjny sposób. Warto przyjrzeć się ich produktom i cenom!
TomaszewskiD

Re: Gastronomia - kompletowanie

Post autor: TomaszewskiD »

W każdej gastronomii ważną sprawą jest sprawnie działający łańcuch dostaw. Jeśli chodzi o dostawy ryb i owoców morza to godna polecenia jest marka Fier - https://fierseafood.com/ Maksymalne skrócenie łańcucha dostaw, własna produkcja oraz kontrola nad każdym etapem procesu sprawiają, że Fier dostarcza produkty spełniające najwyższe normy dotyczące świeżości i jakości. Działając również jako hurtownia rybna, firma zapewnia zaopatrzenie gastronomii w ryby najwyższej klasy, od największych restauracji po małe lokale.
pola9903

Re: Gastronomia - kompletowanie

Post autor: pola9903 »

Jeśli zastanawiacie się nad tym, w jaki sposób wyposażyć swoją gastronomię, to koniecznie powinniście odwiedzić stronę https://horecaline.pl/wyposazenie-malej ... stronomia/ . Tam znajdziecie informacje o potrzebnym sprzęcie, więc będziecie mogli zaopatrzyć się tylko w to, co potrzebne.
ela9393

Re: Gastronomia - kompletowanie

Post autor: ela9393 »

Gastronomia to zdecydowanie biznes, który stale prężnie się rozwija i bardzo często dbamy o to, aby wprowadzić do niego wiele różnych nowości i nowoczesnych technologii, które ułatwiają proces zamawiania zarówno klientowi, jak i obsłudze gastronomii. Często w dużych sieciówkach do dyspozycji są np. takie urządzenia, jak kiosk samoobsługowy .
kopka

Re: Gastronomia - kompletowanie

Post autor: kopka »

Pomysl tez o wagach, na pewno legalizacja wag łódź musi tez byc zrobiona z odpowiednim wyprzedzeniem wiec warto to zabezpieczyc niz potem na szybkosci kombinowac
ODPOWIEDZ