Gastronomia - kompletowanie

O wszystkim i o niczym. Masz pytanie? Zapraszamy do dyskusji.
Mizońka

Gastronomia - kompletowanie

Post autor: Mizońka »

W mojej opinii jeżeli kompletujecie wyposażenie do swojego lokalu gastronomicznego, czy również restauracji to w mojej opinii zdecydowanie warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez MultiGastro z którą również współpracujemy i jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu, rozbudowanej oferty i bardzo dobrych cen. Nigdy nie było problemów z dostawami i znalezieniem odpowiednich rozwiązań jak na przykład taboret gazowy https://multigastro.pl/taborety-gastronomiczne których ostatnio potrzebowaliśmy. Warto mieć pod tym względem jak najlepszych fachowców.
etnaa

Re: Gastronomia - kompletowanie

Post autor: etnaa »

Natomiast ja aktualnie natrafiłam na firmę https://www.gastromania.cz/jednopakove-kavovary.html i nie powiem, bo bardzo mi się spodobała ich oferta. Naprawdę czuję, że można im zaufać patrząc na cały asortyment, marki itd. Dlatego chyba ja postawię jednak na nich.
Łazarz

Re: Gastronomia - kompletowanie

Post autor: Łazarz »

To naprawdę jest fajna strona, jeśli szukasz taboretów gazowych do swojej restauracji https://gastroprodukt.pl/taborety-gazowe i ja jestem zdania, że dobre o niej wiedzieć. Zacząłem korzystać z jednego z ich modeli rok temu i jestem całkiem zadowolony. Naprawdę polecam sprawdzić to.
ODPOWIEDZ