indyjskie jedzenie

O wszystkim i o niczym. Masz pytanie? Zapraszamy do dyskusji.
Staś01

indyjskie jedzenie

Post autor: Staś01 »

Witam, jecie potrawy indyjskie? Indyjska kuchnia jest bardzo smaczna i nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego też warto sprawdzić indyjskie jedzenie warszawa i samemu posmakować aby przekonać się, że jest to dobre jedzenie. Smakowaliście kiedyś takie orientalne potrawy czy raczej nie lubicie smakować nowych potraw?
jeżowskiandrzej

Re: indyjskie jedzenie

Post autor: jeżowskiandrzej »

Mi najbardziej smakuje kuchnia arabska warszawa i będąc zupełnie szczery uważam, że najlepiej w tej kuchni sprawdza się restauracja Le Cedre. Zarówno pod względem niesamowitego połączenia smaków i świeżych składników, jak i klimatycznego wnętrza - skradli absolutnie moje serce.
Zośka

Re: indyjskie jedzenie

Post autor: Zośka »

Niestety nie przepadam za takim jedzeniem,. Ale wiadomo, że jest to kwestia bardziej indywidualna. Za to lubię próbować różnych dań przedwojennych. A że nie zawsze każde danie mi wyjdzie to zaczęłam jeść na mieście. Tym bardziej, że odkryłam , że na Placu Piłsudskiego w Warszawie znajduje się Restauracja U Wienawy serwująca właśnie dania przedwojenne to musiałam tam wejść. Jest to wyjątkowe miejsce pod każdym względem, w którym zjemy smaczny obiad i napijemy się wyśmienitego trunku.
Sławomir

Re: indyjskie jedzenie

Post autor: Sławomir »

Jaka jest Wasza ulubiona kuchnia i dlaczego? Jeżeli zastanawiacie się co będzie dobrym pomysłem na obiad, to polecam Wam sprawdzić przepisy ze strony https://mowisalmon.pl/przepisy/grillowa ... soczewica/ . Dodatkowo polecam Wam sprawdzić ofertę ich produktów z łososia.
romantyczny_jaca

Re: indyjskie jedzenie

Post autor: romantyczny_jaca »

Kocham każdą kuchnię, ale wolę sam przygotowywać posiłki, tym bardziej, że kuchnia indyjska nie należy do trudnych i samemu, można ją tanio przygotowywać. Jeśli potrzebujecie zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt do kuchni, polecam ten blog https://cse.google.lu/url?q=http://agdchrosciel.pl/ i możecie zaczynać swoją przygodę z gotowaniem sami.

katastrofa samolotu zawoja
ODPOWIEDZ