Jak zadbać o pracowników

O wszystkim i o niczym. Masz pytanie? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
Despi465
Posty: 54
Rejestracja: 13 sie 2020, 23:33

Jak zadbać o pracowników

Post autor: Despi465 »

Odkąd prowadzę biznes wciąż staram się jak najbardziej zadbać o swoich pracowników. To nie łatwe zadanie, a w dodatku wciąż staram się ich zaskakiwać. Obecnie intensywnie myślę nad korepetycjami dla dzieci swoich pracowników. Niestety bladego pojęcia nie mam jak się za to zabrać...?

clt k406s chip
Łajda96

Re: Jak zadbać o pracowników

Post autor: Łajda96 »

Temat trudny, ale na pewno trzeba o nich dbać, aby wciąż chcieli u ciebie pracować. Pomysł z korepetycjami jest moim zdaniem strzałem w dziesiątkę. U nas w firmie planują zdecydować się na firmę benefit tutor. Ma elastyczną i niezwykle korzystną ofertę, więc warto się jej przyjrzeć :)
Błażej

Re: Jak zadbać o pracowników

Post autor: Błażej »

Musisz się za to odpowiednio zadbać. Moi pracownicy doskonale wiedzą, że mi na nich zależy, ale tak jak Wy zamierzam wprowadzić korepetycje dla ich dzieci. Chcę to zrobić, bo wiem jak ciężko im jest teraz na zdalnym nauczaniu. Jeśli chodzi o oferty, to zdecydowanie Benefit Tutor tutaj przoduje.
Sławomir

Re: Jak zadbać o pracowników

Post autor: Sławomir »

W jaki sposób staracie sie dbać o rozwój w Waszej firmie? Wszystkim zainteresowanym tematem mogę zdecydowanie polecić integracja online , ponieważ uważam, że są to najlepsi specjaliści w swojej branży. Ich najróżniejsze eventy online pomogą w poprawie relacji w Waszym zespole.
łódka

Re: Jak zadbać o pracowników

Post autor: łódka »

To powinna być obopólna współpraca - zarówno pracodawca powinien dbać o pracownika, jak i pracownik powinien odpowiednio realizować zadania. Są pewne cechy, tu wymienione https://axi-card.pl/blog/inne/jaki-powi ... -pracownik , które charakteryzują pracownika idealnego. Takiego najlepiej szukać
Duśka33

Re: Jak zadbać o pracowników

Post autor: Duśka33 »

Myślę, że twoi pracownicy będą zadowoleni z drobnego upominku, może to być drobiazg. Ja polecam czekoladki z https://chocolissimo.pl/. Moi pracownicy strasznie doceniają takie drobne gesty i mają większą motywację do pracy :) Co najlepsze są smaczne i super zapakowane.
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 71
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:48

Re: Jak zadbać o pracowników

Post autor: Dragon »

Sposobów na zadbanie o pracowników jest naprawdę sporo. Jednym z bardzo dobrych pomysłów są chociażby programy wellbeing, o których można poczytać na stronie https://wellbeingpolska.pl/. Dzięki nim można mieć pewność, że pracownicy będą wypoczęci i pełni energii.

rzucanie palenia zielona góra
ODPOWIEDZ