Jaka dobra reklama dla firmy?

O wszystkim i o niczym. Masz pytanie? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
jabłuszko
Posty: 43
Rejestracja: 24 cze 2020, 16:54

Jaka dobra reklama dla firmy?

Post autor: jabłuszko »

Jeśli szukacie agencji która pozyska dla waszego biznesu wiele różnych zamówień to warto tutaj skorzystać z oferty http://emarketingmalejfirmy.pl/ . Mam dobre zdanie o nich, bo w dość dyskretny sposób podziałali dla mnie marketingiem internetowym. Dzięki czemu mam sporo nowych zamówień i ogólnie panuje ruch w interesie.
timkoś

Re: Jaka dobra reklama dla firmy?

Post autor: timkoś »

Nie tylko reklama firmy jest ważna ale również praca nad marką osobistą aby ludzie Cię rozpoznawali, ja z tego tytułu postanowiłem napisac książkę biznesową i chcę drukowac ją w drukarni https://www.jkbprint.pl/druk-ksiazek Aby zanieśc pierwodruk do wydawnictwa. Mam nadzieję że przyniesie ona efekty.
karać

Re: Jaka dobra reklama dla firmy?

Post autor: karać »

Przede wszystkim działania w sieci trzeba dopasować do charakteru działalności firmy. Nie każdy biznes reklamujemy w ten sam sposób. W końcu mamy na celu pozyskiwanie nowych klientów - działania muszą trafiać do konkretnych odbiorców. W branży OZE taką reklamą zajmuje sie z powodzeniem agencja https://marketingrelacji.com/ . Mój znajomy zajmuje się instalacjami fotowoltaicznymi i od kiedy z tą agencją marketingową współpracuje to ich zyski wzrosły o 30%. Nie tylko zajmują się reklamą, również umawiają spotkania, badają poziom satysfakcji klientów.
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: Jaka dobra reklama dla firmy?

Post autor: spekulant »

Chciałoby się przede wszystkim powiedzieć, że skuteczna oraz taka która zapewni nam zwrot z inwestycji. Jak dla mnie również bardzo ważną sprawą jest poznanie mojego klienta. Już nawet czytałem na stronie https://push-ad.com/blog/segmentacja-uz ... o-biznesu/ na jakich zasadach w takiej sytuacji działa segmentacja użytkowników.
Awatar użytkownika
fifarafa
Posty: 35
Rejestracja: 29 sie 2020, 23:59

Re: Jaka dobra reklama dla firmy?

Post autor: fifarafa »

Na pewno reklama internetowa jest warta uwagi i w którą warto jest obecnie inwestować. Nie ukrywam, że sama prowadzę może i niewielką działalność, ale gdyby nie wsparcie agencji http://marketingdyskusji.pl/ to byłoby no słabo. Sama nie znam się na tym wszystkim no i nie mam narzędzi do kampanii marketingowej.
Awatar użytkownika
magnat
Posty: 45
Rejestracja: 11 lis 2019, 9:35

Re: Jaka dobra reklama dla firmy?

Post autor: magnat »

Tak jak poprzednicy mogę stwierdzić, tylko i wyłącznie reklama internetowa w obecnych czasach jest najbardziej skuteczna. Na rynku jest dość sporo agencji z którymi warto współpracować, ale ja postawiłam na dobrze znanych mi już ludzi z http://marketingprewencyjny.pl/. Mają doświadczenie, narzędzia no i ogólnie świetne pomysły na promocję.
gośkaa

Re: Jaka dobra reklama dla firmy?

Post autor: gośkaa »

Ja rozumiem, że większość firm skupia się na reklamie w internecie, bo w dzisiejszych czasach to podstawa, ale przecież są też inne, skuteczne sposoby. My stawiamy na odzież reklamową taką jak np. Polary z haftem loga. Idealnie się sprawdza na targach i róznych eventach

alcatel idol hdmi
Kajtuś

Re: Jaka dobra reklama dla firmy?

Post autor: Kajtuś »

Moim zdaniem zdecydowanie internet. Jeśli dobrze ogarniesz pozycjonowanie pod Google to możesz sobie wypromować kilka różnych produktów. Poza tym warto polecić portale społecznościowe, tym bardziej często aktualizowane i dobrze prowadzone np. FB, TikTok, Twitter, Instagram..
milosz

Re: Jaka dobra reklama dla firmy?

Post autor: milosz »

Ja też bym się skłaniała najbardziej ku reklamie internetowej, wydaje mi się że w dzisiejszych czasach jest po prostu najskuteczniejsza. Zobacz sobie na stronie więcej szczegółów - https://backlink24.pl/blog/seo/pozycjonowanie, sam korzystam z pozycjonowania dla swojej strony i mogę potwierdzić, że faktycznie widać efekty.
werka

Re: Jaka dobra reklama dla firmy?

Post autor: werka »

mnie uratowały banery reklamowe. Otworzyłam fajny sklep z dziecięcymi ubraniami i akcesoriami, głównie są to wyroby naturalne i początki były naprawdę ciężkie, dlatego zdecydowałam się na rozwieszenie kilku banerów w mieście i od tamtej pory w końcu wszystko ruszyło, oczywiście czas też zrobił swoje, ale dziś mogę przyznać, że jest całkiem dobrze i nie dokładam do biznesu.
romuś

Re: Jaka dobra reklama dla firmy?

Post autor: romuś »

Tu nie ma jednej dobrej odpowiedzi, bo to zależy od działalności. Dobrze jest jednak postawić na agencję z doświadczeniem, która będzie wiedziała w którą stronę pójść w zależności od oczekiwań klientów. Tu polecam ludzi od http://mmsummit.pl/ którzy mojej firmie poprzez marketing internetowy, budowali odpowiednie zainteresowanie ofertą.

podłoga na klawiaturze
wirtuoz

Re: Jaka dobra reklama dla firmy?

Post autor: wirtuoz »

W mojej firmie postanowiłem skoncentrować się na marketingu internetowym i zobaczyć, jakie wyniki osiągniemy. Wiem, że tutaj https://onetrend.pl/co-to-jest-seo-opty ... rnetowych/ również można liczyć na pomoc w tym zakresie, więc być może warto się do nich zgłosić. Jestem świadom/a, że na większe efekty będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, ale nie żałuję, że podjęliśmy ten krok.
Zośka

Re: Jaka dobra reklama dla firmy?

Post autor: Zośka »

Zobaczcie na stronę https://zynkx.pl/2024/02/15/marketing-i ... tkujacych/ tam znajdziecie informacje o tym na jakie formy reklamy się decydować jako firma, by docierać lokalnie do jak największej liczny osób. Warto znać takie strony i korzystać z porad ekspertów z branży.
ODPOWIEDZ