jedzenie

O wszystkim i o niczym. Masz pytanie? Zapraszamy do dyskusji.
Amonuś78

jedzenie

Post autor: Amonuś78 »

Hej, jest na forum ktoś kto zna się na kupowaniu jedzenia przez internet? Szukałem sklepu online z którego można kupić naprawdę dobre jedzenie i widziałem na stronie https://delikatesy.ufukiera.pl/nowosci bardzo duży wybór przeróżnego jedzenia. Wydaje mi się, że warto kupić takie jedzenie, ponieważ ceny nie są wcale wygórowane, a jedzenie wygląda na super pod względem jakościowym nawet po przeczytaniu składników. Kupujecie jedzenie z internetu czy chodzicie do sklepów stacjonarnych?
emi9393

Re: jedzenie

Post autor: emi9393 »

Lubicie sobie testować nowe jedzenie? Ja powiem szczerze, że bardzo, dlatego często testuję sobie nowe smaki. Jeśli chcecie się przekonać, co będzie fajnym wyborem, to zerknijcie na ofertę https://foodex24.pl/brands/roshen . Tam znajdziecie słodycze prosto z Ukrainy.
Gość

Re: jedzenie

Post autor: Gość »

Ja lubię jedzenie przyrządzać, to moja pasja od lat. Dziś przygotuję ten https://gerlach.pl/przepis-na-wytrawne- ... -kruszonka przepis na muffiny wytrawne, cos innego czego jeszcze do tej pory nie robiłem. Mam nadzieję że wyjdą smaczne, na tej stronie mają ciekawe przepisy.
Bartłomiej

Re: jedzenie

Post autor: Bartłomiej »

Szukałem atrakcji na urodziny mojej córki i natrafiłem na ofertę sklepu z watą cukrową - https://candybike.com.pl , gdzie zamówiłem kilka produktów, które zrobiły ogromną furorę wśród dzieci. Co Wy sądzicie o takiej atrakcji?
ODPOWIEDZ