Kiedy nad Morze Bałtyckie?

O wszystkim i o niczym. Masz pytanie? Zapraszamy do dyskusji.
Bałtyk

Kiedy nad Morze Bałtyckie?

Post autor: Bałtyk »

Cześć!

Kiedy jest najlepsza pora by jechać na wakacje nad Bałtyk? Chcę też wiedzieć jak wygląda temperatura wody w Bałtyku, ale nie aktualnie jak na https://radaryonline.pl/temperatura-wody-w-baltyku/. Chcę znać średnią, najlepiej na dany okres na przykład miesiąca. Przypuśćmy w Lipcu temperatura wody wynosi tyle, w Sierpniu tyle. Gdzie znaleźć takie informacje?
Ącki

Re: Kiedy nad Morze Bałtyckie?

Post autor: Ącki »

Najlepszym okresem do wypoczynku nad morzem bałtyckim jest okres od czerwca do sierpnia. Dobrym miejscem do sprawdzenia temperatury wody w Bałtyku jest https://gdziejestburza.info/temperatura-wody-w-baltyku/. Znajdziecie tam bieżącą temperaturę Bałtyku dla największych miejscowości wypoczynkowych w Polsce.
dominikmałecki

Re: Kiedy nad Morze Bałtyckie?

Post autor: dominikmałecki »

Jeżeli planujecie wyjazd nad morze w zbliżającym się okresie wakacyjnym to polecam wam udać się na kurs kitesurfingu. Nigdy bym dotąd nie pomyślał, że to może być tak wymagający a jednocześnie taki satysfakcjonujący. Wyrobiłem sobie niezłe mięśnie na brzuchu po kilku wyjazdach na kit'a. :D :D
kłaczek

Re: Kiedy nad Morze Bałtyckie?

Post autor: kłaczek »

Każda pora jest równie dobra i nie tylko bałtyk, ale inne rejony typu kaszuby można odwiedzać o różnych porach roku. Takie wycieczki dla osób niepełnosprawnych są dostępne za pośrednictwem https://urlopbezgranic.pl/wycieczki-dla ... sprawnych/ . Nawet wyjazd do kurortu narciarskiego jest w ofercie i to w niezłej cenie
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Kiedy nad Morze Bałtyckie?

Post autor: Mirra »

Ja planuję wybrać się nad Morze Bałtyckie jeszcze w te wakacje. Kolega polecił mi bardzo fajny hotel zalewski w Mrzeżynie, w którym podobno mają fantastyczną strefę Wellness, a także duży Aquapark. Wydaje mi się, że jest to miejsce, w którym na pewno nie będę się nudziła. Pokoje również wydają się bardzo eleganckie i komfortowe, więc mam nadzieję, że wrócę z takiego urlopu zadowolona :)
EdwardNożycoręki

Re: Kiedy nad Morze Bałtyckie?

Post autor: EdwardNożycoręki »

My jedziemy z rodziną na początku sierpnia. Sam środek sezonu, ale uważam, że nadmorskie miejscowości mają w tym czasie swój urok. Owszem, ludzi dużo, ale wtedy te miasteczka tętnią życiem. Dlatego taki termin. Kierunek Kołobrzeg i ten hotel: https://hotelmonalisa.pl/ sprawdzone miejsce, więc wiemy, że wakacje będą udane.

t mobile rezygnacja z usług
Awatar użytkownika
fifarafa
Posty: 35
Rejestracja: 29 sie 2020, 23:59

Re: Kiedy nad Morze Bałtyckie?

Post autor: fifarafa »

Skoro teraz jest pogoda do wydaje mi się, że najlepiej w takim czasie udać się nad morze. Zdecydowanie polecam Gdańsk w którym to znajduje się mój ulubiony hotel Fama https://www.famagdansk.pl/ w centralnej części starówki. Z wielką chęcią sama bym ich ponownie odwiedziła.
kawałek

Re: Kiedy nad Morze Bałtyckie?

Post autor: kawałek »

Moim zdaniem, ciekawą, wakacyjną opcją, jest wynajem jachtu. Mój dobry znajomy polecił mi firmę: https://www.sailor.pl/ w której bezproblemowo można wynająć jacht. Przyznam szczerze, że opcja naprawdę mi się spodobała i zastanawiam się nad realizacją tego szalonego pomysłu :D. Co myślicie? Podoba wam się taka opcja?
ODPOWIEDZ