Kto do prac na wysokości

O wszystkim i o niczym. Masz pytanie? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
Dunia
Posty: 5
Rejestracja: 05 wrz 2019, 19:21

Kto do prac na wysokości

Post autor: Dunia »

Szukam firmy, która udostępni dźwig do prac na wysokości. Zależy mi oczywiście na doświadczonym operatorze, który zagwarantuje bezpieczeństwo korzystania z takiego rozwiązania. Znacie jakąś firmę, która wyróżnia się na rynku? Może coś takiego https://kgpol.pl/ . Z tego co widzę to doświadczenie mają ogromne.
Jesteś kobietą, o której mężczyzna może tylko marzyć. Moją, tylko moją winą jest, że nie mam natury marzyciela.
Awatar użytkownika
Caso
Posty: 5
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:11

Re: Kto do prac na wysokości

Post autor: Caso »

skoro mają to bierz;D
Awatar użytkownika
spina
Posty: 43
Rejestracja: 01 lip 2020, 8:25

Re: Kto do prac na wysokości

Post autor: spina »

też tak myślę

tłumacz piosenek
Awatar użytkownika
parada
Posty: 66
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:05

Re: Kto do prac na wysokości

Post autor: parada »

Jeśli chodzi o prace na wysokości to firma https://glasslift.pl/ ma odpowiedni sprzęt taki jak żurawie dekarskie czy podnośniki koszowe a także ssawki do szkła, oni montują szkło wielkogabarytowe sprawnie i szybko
Awatar użytkownika
ViktoriaV
Posty: 18
Rejestracja: 22 maja 2020, 20:06

Re: Kto do prac na wysokości

Post autor: ViktoriaV »

A w jakim mieście prowadzisz budowę? Bo firma https://www.lewandowska-dzwigi.pl/uslug ... we/poznan/ wynajmuje dźwigi w kilku dużych oddziałach, więc na pewno znajdzie się chociaż jeden w Twojej okolicy. Oczywiście istnieje również możliwość współpracy z doświadczonymi operatorami, więc nie musisz się o nic martwić. Osobiście bardzo polecam. Pomogli mi w bardzo trudnym zleceniu, co świadczy o ich profesjonalizmie.
Mikołaj

Re: Kto do prac na wysokości

Post autor: Mikołaj »

Do prac wysokościowych, dla niewielkich wysokości, przy których nie ma konieczności budowania konstrukcji standardowego żurawia, warto wykorzystać usługi firm korzystających z mini żurawi. Są one o tyle, mniejsze, że pozwalają na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy w porównaniu do klasycznych żurawi. Firmą, która oferuje takie usługi, jest http://cranelift.pl/ .
Słławomir

Re: Kto do prac na wysokości

Post autor: Słławomir »

Przy pracach na wysokościach najlepiej sprawdzają się samobieżne podesty nożycowe. Firma Instant http://www.instant.com.pl/pl/categories ... ktrycznych ma w swojej ofercie podnośniki na wynajem oraz na sprzedaż. Jeśli szukacie używanych urządzeń, ale w dobrym stanie, to również warto przejrzeć ich stronę internetową. My zdecydowaliśmy się na wynajem.

olej kminku czarnego
Samsonek

Re: Kto do prac na wysokości

Post autor: Samsonek »

Sama praca na wysokościach bywa bardzo niebezpieczna i ja jeszcze chcę dodać, że niezwykle ważną opcją jest to abyśmy dokładnie wiedzieli skąd najlepiej jest wypożyczyć podnośnik koszowy. W sumie od siebie chcę wam polecić bardzo dobrą firmę http://rent-expert.pl/ i wiem, że takiego rodzaju sprzęt oni zawsze posiadają.
ODPOWIEDZ