kurs

O wszystkim i o niczym. Masz pytanie? Zapraszamy do dyskusji.
ReinchardŚ284833

kurs

Post autor: ReinchardŚ284833 »

Cześć, zamierzacie pójść na kursy ale nie wiecie które kursy są przyszłościowe? Widziałem na stronie https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyj ... ykowe.html kursy językowe. Według mnie jest to ciekawa opcja, a co Wy o tym sądzicie?
teśka

Re: kurs

Post autor: teśka »

Jak się chcę poszerzyć jakość wykonywania zwodu to warto kursy wykonywać. Ja sama myślę nad uczestnictwem w kurs na głównego księgowego , gdzie brakuje mi takiej wiedzy fachowej aktualnej , która może się przydać do rozwiązywania księgowości papierkowej w szybszym tempie.
Adaś1235

Re: kurs

Post autor: Adaś1235 »

Jeśli chodzi o kursy to uważam, że warto wybrać się na każde szkolenie, które jest interesujące i może realnie wpłynąć na nasze kompetencje. Ciekawe są szkolenia typu coaching biznesowy. Coaching to wspomaganie ludzi w zdobywaniu tego, czego pragną, bez robienia tego za nich lub mówienia im co mają robić. Podstawowym zadaniem coachingu biznesowego jest stymulowanie rozwoju i kompetencji poprzez doskonalenie umiejętności zawodowych.
Awatar użytkownika
boku
Posty: 92
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:21

Re: kurs

Post autor: boku »

W najbliższym czasie, mianowicie 27 i 28.03 Centrum CBT będzie przeprowadzać szkolenie w formie online dotyczące problemu nadmiernej złości (terapia w paradygmacie PB) - https://cbt.pl/szkolenia/nadmierna-zlos ... wioralnym/ . Szkolenie jest skierowane zarówno do psychologów, psychiatrów jak i studentów ostatnich lat psychologii oraz osób zajmujących się coachingiem i doradztwem
adaś

Re: kurs

Post autor: adaś »

Jeśli szukacie miejsca, gdzie znajdziecie dobre kursy udt, to zdecydowanie polecam zajrzeć pod ten link https://kursy-udt.com.pl/. Mają naprawdę całą masę kursów w bardzo dobrych cenach. Różnorakie terminy, więc raczej każdy dopasuje datę pod siebie. Myślę, że nie ma z tym jakiegokolwiek problemu.
Iruś81

Re: kurs

Post autor: Iruś81 »

Każdy kurs online może się przydać, ale trzeba wybierać kursy z głową tak aby zdobywać tylko te umiejętności, które są najbardziej cenione na rynku pracy. Według mnie szkolenia online są dobrym rozwiązaniem, ponieważ uczestnicy z reguły mają dostęp do materiałów po ukończonym szkoleniu. Godnym rozważenia pomysłem są szkolenia sysops, które są w wersji online i dotyczą tych zagadnień z zakresu IT, które są obecnie na topie.
Ytuśki

Re: kurs

Post autor: Ytuśki »

Łapcie linka do tej stronki - https://www.elpax.pl/osrodek-szkoleniow ... .html#tab3 To ośrodek szkoleniowy, który prowadzi naprawdę wiele szkoleń i kursów w tym kursów zawodowych. Prowadzą również szkoły policealne. Z nimi można zdobyć odpowiednie wykształcenie i kompetencje.
Małgosia

Re: kurs

Post autor: Małgosia »

Kursy medyczne online w czasie pandemii stały się szczególnie popularne. Dzięki temu medycy mogą pozyskiwać nową wiedzę na temat leczenia ciężkich i nagłych przypadków, a co za tym idzie, więcej osób da się uratować. Myślę, że takie szkolenia są potrzebne, szczególnie że lekarze chętnie w tym uczestniczą.
Giśka

Re: kurs

Post autor: Giśka »

Szukając dobrych kursów zawodowych zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę również firmę https://www.csz.com.pl/szkolenia-zawodo ... i-widlowe/ która umożliwia zarówno naukę zdalną, jak i stacjonarną. Sam na nich postawiłem w zakresie kursu na wózki widłowe i jestem zadowolony. Poszło sprawnie, wszystko dokładnie wyjaśnione od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Do tego egzaminy zdane bez problemów przy pierwszym podejściu. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Daria34
Posty: 10
Rejestracja: 25 mar 2020, 11:54

Re: kurs

Post autor: Daria34 »

Kurs na operatora II WJO https://www.akademiaoperatora.pl/oferta ... i-wjo.html uprawnia do obsługi wózków z kategorii III WJO oraz wózków, gdzie operator siedzi w kabinie lub stoi na podeście. Po ukończeniu takiego szkolenia, można się starać o uprawnienia UDT w kat. II WJO. Kategoria I WJO uprawnia do obsługi wózków z kategorii II WJO i III WJO. Ponadto daje kwalifikacje do obsługi wózków ze zmiennym wysięgiem i/lub z operatorem podnoszonym wraz z ładunkiem. Czas trwania kursu przygotowującego do obsługi wózków w kat. I WJO trwa 81h i po jego ukończeniu można podejść do egzaminu UDT.
ofelia

Re: kurs

Post autor: ofelia »

Jeśli chodzi o szkolenia z rekrutacji pracowników, warto zwrócić uwagę na firmę Human Skills. Mają oni zaangażowany zespół, który oferuje różnorodne formy wsparcia, takie jak warsztaty, kursy czy indywidualne konsultacje. Dostęp do certyfikowanych narzędzi diagnostycznych pozwala na dostosowanie szkolenia do indywidualnych potrzeb klienta.
ODPOWIEDZ