kurs

O wszystkim i o niczym. Masz pytanie? Zapraszamy do dyskusji.
ReinchardŚ284833

kurs

Post autor: ReinchardŚ284833 »

Cześć, zamierzacie pójść na kursy ale nie wiecie które kursy są przyszłościowe? Widziałem na stronie https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyj ... ykowe.html kursy językowe. Według mnie jest to ciekawa opcja, a co Wy o tym sądzicie?
teśka

Re: kurs

Post autor: teśka »

Jak się chcę poszerzyć jakość wykonywania zwodu to warto kursy wykonywać. Ja sama myślę nad uczestnictwem w kurs na głównego księgowego , gdzie brakuje mi takiej wiedzy fachowej aktualnej , która może się przydać do rozwiązywania księgowości papierkowej w szybszym tempie.
Adaś1235

Re: kurs

Post autor: Adaś1235 »

Jeśli chodzi o kursy to uważam, że warto wybrać się na każde szkolenie, które jest interesujące i może realnie wpłynąć na nasze kompetencje. Ciekawe są szkolenia typu coaching biznesowy. Coaching to wspomaganie ludzi w zdobywaniu tego, czego pragną, bez robienia tego za nich lub mówienia im co mają robić. Podstawowym zadaniem coachingu biznesowego jest stymulowanie rozwoju i kompetencji poprzez doskonalenie umiejętności zawodowych.
Awatar użytkownika
boku
Posty: 92
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:21

Re: kurs

Post autor: boku »

W najbliższym czasie, mianowicie 27 i 28.03 Centrum CBT będzie przeprowadzać szkolenie w formie online dotyczące problemu nadmiernej złości (terapia w paradygmacie PB) - https://cbt.pl/szkolenia/nadmierna-zlos ... wioralnym/ . Szkolenie jest skierowane zarówno do psychologów, psychiatrów jak i studentów ostatnich lat psychologii oraz osób zajmujących się coachingiem i doradztwem
adaś

Re: kurs

Post autor: adaś »

Jeśli szukacie miejsca, gdzie znajdziecie dobre kursy udt, to zdecydowanie polecam zajrzeć pod ten link https://kursy-udt.com.pl/. Mają naprawdę całą masę kursów w bardzo dobrych cenach. Różnorakie terminy, więc raczej każdy dopasuje datę pod siebie. Myślę, że nie ma z tym jakiegokolwiek problemu.
Iruś81

Re: kurs

Post autor: Iruś81 »

Każdy kurs online może się przydać, ale trzeba wybierać kursy z głową tak aby zdobywać tylko te umiejętności, które są najbardziej cenione na rynku pracy. Według mnie szkolenia online są dobrym rozwiązaniem, ponieważ uczestnicy z reguły mają dostęp do materiałów po ukończonym szkoleniu. Godnym rozważenia pomysłem są szkolenia sysops, które są w wersji online i dotyczą tych zagadnień z zakresu IT, które są obecnie na topie.
Ytuśki

Re: kurs

Post autor: Ytuśki »

Łapcie linka do tej stronki - https://www.elpax.pl/osrodek-szkoleniow ... .html#tab3 To ośrodek szkoleniowy, który prowadzi naprawdę wiele szkoleń i kursów w tym kursów zawodowych. Prowadzą również szkoły policealne. Z nimi można zdobyć odpowiednie wykształcenie i kompetencje.
Małgosia

Re: kurs

Post autor: Małgosia »

Kursy medyczne online w czasie pandemii stały się szczególnie popularne. Dzięki temu medycy mogą pozyskiwać nową wiedzę na temat leczenia ciężkich i nagłych przypadków, a co za tym idzie, więcej osób da się uratować. Myślę, że takie szkolenia są potrzebne, szczególnie że lekarze chętnie w tym uczestniczą.
Giśka

Re: kurs

Post autor: Giśka »

Szukając dobrych kursów zawodowych zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę również firmę https://www.csz.com.pl/szkolenia-zawodo ... i-widlowe/ która umożliwia zarówno naukę zdalną, jak i stacjonarną. Sam na nich postawiłem w zakresie kursu na wózki widłowe i jestem zadowolony. Poszło sprawnie, wszystko dokładnie wyjaśnione od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Do tego egzaminy zdane bez problemów przy pierwszym podejściu. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Daria34
Posty: 10
Rejestracja: 25 mar 2020, 11:54

Re: kurs

Post autor: Daria34 »

Kurs na operatora II WJO https://www.akademiaoperatora.pl/oferta ... i-wjo.html uprawnia do obsługi wózków z kategorii III WJO oraz wózków, gdzie operator siedzi w kabinie lub stoi na podeście. Po ukończeniu takiego szkolenia, można się starać o uprawnienia UDT w kat. II WJO. Kategoria I WJO uprawnia do obsługi wózków z kategorii II WJO i III WJO. Ponadto daje kwalifikacje do obsługi wózków ze zmiennym wysięgiem i/lub z operatorem podnoszonym wraz z ładunkiem. Czas trwania kursu przygotowującego do obsługi wózków w kat. I WJO trwa 81h i po jego ukończeniu można podejść do egzaminu UDT.
ODPOWIEDZ