Lajki na Instagramie

O wszystkim i o niczym. Masz pytanie? Zapraszamy do dyskusji.
lizka8ś

Lajki na Instagramie

Post autor: lizka8ś »

Cześć. Prowadzicie konta na platformie społecznościowej Instagram? Co sądzicie o kupowaniu like pod swoimi zdjęciami. Wiem, że jest taka opcja, ale czy to legalne? Jakie macie zdanie na ten temat? Dzięki za wszystkie odpowiedzi, dajcie też znać czy to w ogóle działa. :)
kaśka999

Re: Lajki na Instagramie

Post autor: kaśka999 »

Hejka, no oczywiście, że to jest legalne. A co więcej całkowicie bezpieczne. Nie masz się czym martwić. Znam wiele osób, które kupują takie usługi i są bardzo zadowolone. Ich konta w mgnieniu oka zyskują popularność więc myślę, że się opłaca, ale to tylko moje obserwacje. Sama osobiście nie prowadzę konta, ale myślę nad założeniem profilu z przepisami. Wiem, że koleżanka kupuje polubienia w sklepie https://instalikes.pl/ i bardzo sobie chwali.
oluśka88

Re: Lajki na Instagramie

Post autor: oluśka88 »

Cześć, zdecydowanie polecam taką usługę. Można naprawdę wiele zyskać jeśli chodzi o popularność profilu. Sama jestem tego przykładem, moim zdaniem taka praktyka naprawdę się opłaca. Wypróbuj sklep https://socialmedia.biz.pl/, nie zawiedziesz się. Daj znać czy udało się uzyskać lepsze wyniki. :)
aluś8494

Re: Lajki na Instagramie

Post autor: aluś8494 »

A kupujecie like na instagramie? Jeśli jeszcze nie, to koniecznie zainteresujcie się tematem, bo każdy tak robi! Buduje to aktywność i poprawia algorytmy naszego konta. Musicie tylko wejść sobie na stronę https://wypromowani.pl/produkt/instagram-like/ , aby sprawdzić koszty i możliwości.
Psiączek

Re: Lajki na Instagramie

Post autor: Psiączek »

aluś8494 pisze: ↑12 paź 2021, 22:15 A kupujecie like na instagramie? Jeśli jeszcze nie, to koniecznie zainteresujcie się tematem, bo każdy tak robi! Buduje to aktywność i poprawia algorytmy naszego konta. Musicie tylko wejść sobie na stronę https://wypromowani.pl/produkt/instagram-like/ , aby sprawdzić koszty i możliwości.
lajkujesz komus zdjecia dajesz obs i on ci też a potem suuwasz za tydzień czasu esa
https://prezenty.edu.pl/
Onar

Re: Lajki na Instagramie

Post autor: Onar »

Personalizowanie tła w InstaStories to doskonały sposób, by dodać indywidualny charakter Twoim postom. Możesz to zrobić, wybierając odpowiedni kolor lub zdjęcie jako tło. Aby dowiedzieć się, jak to zrobić, zajrzyj na https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/t ... -dodac-tlo i dzięki temu Twoje historie staną się bardziej zapadające w pamięć.

bartpol zegary
pęciaka

Re: Lajki na Instagramie

Post autor: pęciaka »

Zasięgi na Instagramie mają ogromne znaczenie dla rozwoju biznesu online. Dlatego warto skorzystać z pomocy ekspertów od marketingu internetowego, takich jak Lead Marketing. Zobacz, co mogą dla Ciebie zrobić: http://lead-marketing.pl/
ODPOWIEDZ