Matura z j, angielskiego

O wszystkim i o niczym. Masz pytanie? Zapraszamy do dyskusji.
henryś39

Matura z j, angielskiego

Post autor: henryś39 »

Witajcie, jak u Was przed maturami? U nas córka zakuwa jak szalona, poprosiła też o dodatkowe książki by lepiej się przygotować się do matury z języka angielskiego i ciekawe są tutaj https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-je ... elski-2021 Córka jest strasznie poddenerwowana,ale i tak wiem że egzamin pójdzie jej świetnie.
Bieńko

Re: Matura z j, angielskiego

Post autor: Bieńko »

Cześć. Ja już jestem po maturze, więc mogę ci co nieco poradzić. Postaw na angielski online. Zapisać się możesz na stronie https://akcent-edu.pl/jezyk-angielski-lodz-k-44.html. Masz tutaj same plusy: lektor tylko dla ciebie, podszkolisz dobrze swobodną rozmowę i nie stracisz godziny czasu na dojazdy. Będziesz się mogła w tym czasie uczyć czegoś innego albo zwyczajnie w świecie odpocząć.
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: Matura z j, angielskiego

Post autor: spekulant »

Mam nadzieję, że kiedyś w przyszłości moje dziecko również będzie zdawało maturę z tego języka obcego, ale teraz przede wszystkim musi się go nauczyć. Jak najbardziej ważną kwestią jest to co napisano w https://wiadomosci-lodz.pl/szkola-jezyk ... rze,27232/ gdyż sam wybór dobrej szkoły językowej jest po prostu ważny.
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Matura z j, angielskiego

Post autor: Mirra »

A skoro już mowa o nauce języka angielskiego, to czy chcielibyście sobie kiedyś zrobić jakiś kurs języka angielskiego z certyfikatem? Czy Waszym zdaniem taki certyfikat może się w życiu przydać? Jak sądzicie? Jeśli tak, to w jakich sytuacjach? Czy posiadając taki certyfikat łatwiej będzie na przykład znaleźć dobrze płatną pracę? A może ktoś z Was już ma taki certyfikat i podzieli się wrażeniami?
ODPOWIEDZ