Nauka angielskiego

O wszystkim i o niczym. Masz pytanie? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 28
Rejestracja: 12 lis 2019, 8:24

Nauka angielskiego

Post autor: heniutek »

Zabieram się za naukę języka angielskiego. Macie jakiś pomysł od czego zacząć? Chciałbym sobie na pewno kupić książki do nauki angielskiego. Jak przeglądam https://livro.pl/ksiazki/nauka-jezykow/ ... kiego.html to wybór jest naprawdę ogromny.
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Mirra »

Jeśli kogoś z Was interesowałyby profesjonalne kursy angielskiego dla dorosłych, to polecam zapoznać się z ofertą Centrum Edukacji Profi Lingua na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych. Szkoła ta istniej od wielu lat i ma wypracowane bardzo skuteczne metody nauczania, więc szybko zwiększycie tam poziom swoich umiejętności językowych ;)
Awatar użytkownika
olga23
Posty: 13
Rejestracja: 26 lut 2020, 18:43

Re: Nauka angielskiego

Post autor: olga23 »

Nauka języka obcego przydaje się nam w wielu sytuacjach. Jak nie mamy czasu na dojazdy związane z miejscem wyznaczonym na kurs to warto pomyśleć o nauce w domowym zaciszu http://www.aszkolenia.pl/1743/chcesz-si ... iebie.html . Takich kursów jest wiele i każdy znajdzie coś dla Siebie.

pamięć zewnętrzna do tabletu
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: Nauka angielskiego

Post autor: spekulant »

Także jestem od pewnego czasu uczniem języka angielskiego i w sumie muszę powiedzieć, że jest to bardzo ciekawy język obcy. Zdecydowałem się na kurs językowy w szkole https://lincoln.edu.pl/ i moim zdaniem ten wybór był bardzo właściwy gdyż wiem, ze nauka jest skuteczna. Mam nadzieję, ze ta znajomość języka obcego zaprocentuje w mojej karierze.
Awatar użytkownika
fukmarans
Posty: 5
Rejestracja: 23 lip 2020, 13:41

Re: Nauka angielskiego

Post autor: fukmarans »

Na pewno warto jest się zapisać na naukę do dobrej szkoły językowej


______________________
licencja pilota
ODPOWIEDZ