nauka języka

O wszystkim i o niczym. Masz pytanie? Zapraszamy do dyskusji.
Maryś44

nauka języka

Post autor: Maryś44 »

Witam, zastanawiasz się w jaki sposób nauczyć dziecko języka angielskiego? Są szkoły językowe, które nie mają problemu z nauczaniem dzieci języków obcych. Np. na stronie https://babyenglishcenter.pl/ znajdziecie taką szkołę, która zna naprawdę fajne metody na nauczanie dzieci języków obcych. Czym się kierujecie podczas wyboru tego typu szkół?
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: nauka języka

Post autor: Mirra »

Tak naprawdę język angielski jest coraz częściej wykorzystywany - również w biznesie. Dlatego też rosnącą popularnością cieszą się również kursy biznesowego angielskiego. Taki business english kurs oferuje na przykład szkoła językowa Ling Team. Dzięki udziałowi w takim kursie możecie znacząco poprawić praktyczne umiejętności językowe wykorzystywane na co dzień w kontaktach biznesowych.
Łucja

Re: nauka języka

Post autor: Łucja »

Jestem zdania, że nauka języka powinna się zacząć już w przedszkolu. Dlatego zastanawiam się nad, zapisaniem mojej córeczki do tego przedszkola https://www.fiqmiku.pl/. Pracują z dziećmi metodą Teddy Eddie, która jest licencjonowaną metodą nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 - 7 lat.
Awatar użytkownika
Despi465
Posty: 54
Rejestracja: 13 sie 2020, 23:33

Re: nauka języka

Post autor: Despi465 »

Nauka języka obcego bardzo pomaga w życiu - otwiera nowe ścieżki kariery, a także przydaje się w życiu codziennym (podróżach, rozmowach z ludźmi). Na stronie: https://www.wzielonej.pl/artykul-sponso ... ielskiego/ jest ciekawy artykuł, z którego dowiesz się gdzie warto podjąć się nauki języka obcego.
Studencik

Re: nauka języka

Post autor: Studencik »

Jak najbardziej w momencie gdy decydujemy się na naukę języka angielskiego to ja również jestem zdania, że powinniśmy przede wszystkim wybrać właściwą szkołę językową. Jeśli ktoś jest z Warszawy to ja mogę od siebie na pewno polecić doskonałe kursy języka angielskiego w https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-angielski/ ponieważ sam tam uczęszczam już od wielu lat. Najbardziej podoba mi się to, że mają tam naprawdę bardzo kompetentnych nauczycieli.
Gon

Re: nauka języka

Post autor: Gon »

A jaki język polecacie? Płynnie mówię oczywiście po polsku i po niemiecku. Myślicie, że teraz czas na angielski? Myślę, że jego znajomość mocno by mi ułatwiła życie.
cypiska23

Re: nauka języka

Post autor: cypiska23 »

Angielski jest bardzo uniwersalnym językiem, dlatego warto się do jego nauki przyłożyć. Pod adresem: https://www.facebook.com/SzybkaNaukaPro/?locale=pl_PL możesz znaleźć informacje o firmie prowadzącej kursy online z tego języka. Mają też aplikację, która pomoże go opanować. Wybierz co dla Ciebie lepsze ;)
Bernool

Re: nauka języka

Post autor: Bernool »

W nauce języka angielskiego bardzo ważne jest zaangażowanie - https://lubuskie24.pl/wiadomosc/1992-se ... -mete.html . Zaangażowanie jest silnie związane z motywacją. Im bardziej jesteś zaangażowany w proces nauki, tym bardziej będziesz motywowany do podejmowania wysiłku, aby osiągnąć swoje cele językowe. Regularność w praktykowaniu języka angielskiego jest kluczowa dla osiągnięcia sukcesu. Zaangażowanie pomaga w utrzymaniu regularnej praktyki, co przekłada się na postępy w nauce.
Awatar użytkownika
tencza
Posty: 347
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:59

Re: nauka języka

Post autor: tencza »

Jeśli mogę coś dodać od siebie, uważam, że warto podejść do nauki języka angielskiego w sposób praktyczny. Ostatnio natrafiłam na interesujące filmiki, a mówię o https://youtu.be/qKVOya9sGgI?si=0nD_TX2nFEnNKJ--, które zawierają wiele cennych wskazówek dotyczących nauki tego języka. Zachęcam do ich obejrzenia, jeśli również interesuje was taki podejście.
ODPOWIEDZ