obróbki blacharskie

O wszystkim i o niczym. Masz pytanie? Zapraszamy do dyskusji.
Karoluś66

obróbki blacharskie

Post autor: Karoluś66 »

Hej, jest tu ktoś kto chce wykonać obróbkę blacharską? Na stronie http://fachowydekarz.pl/obrobki-blachar ... -do-ogolu/ znajdziecie bardzo dużo informacji na ten temat. Czytaliście kiedyś na takie tematy i uważacie, że sami wykonacie taką obróbkę?
vanda

Re: obróbki blacharskie

Post autor: vanda »

Karoluś66 pisze: 07 maja 2021, 12:33 Hej, jest tu ktoś kto chce wykonać obróbkę blacharską? Na stronie http://fachowydekarz.pl/obrobki-blachar ... -do-ogolu/ znajdziecie bardzo dużo informacji na ten temat. Czytaliście kiedyś na takie tematy i uważacie, że sami wykonacie taką obróbkę?
Hm, mam kogoś dla Was. Unihut to firma oferująca cięcie laserem w Krakowie https://unihut.pl/ . Moim zdaniem to bardzo dobra placówka, ma doświadczenie, ale także i dobrze przygotowaną kadrę pracowników CNC. To jest szalenie ważne, bo nie tylko możemy otrzymać niedopracowaną część, ale i w wyniku awarii na przykład rozwinie się problem z naszymi zamówieniami.
Awatar użytkownika
tencza
Posty: 348
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:59

Re: obróbki blacharskie

Post autor: tencza »

W przypadku własnej firmy zajmującej się cięciem elementów metalowych aluminium, znajomy zasugerował skorzystanie z oferty firmy https://ciecie-laserem.fasanio.pl/cieci ... cie-stali/. Ich różnorodna oferta cięć w przystępnych cenach wydaje się być bardzo interesująca.
ODPOWIEDZ