Odbiór mieszkania

O wszystkim i o niczym. Masz pytanie? Zapraszamy do dyskusji.
Miruś921

Odbiór mieszkania

Post autor: Miruś921 »

Cześć! Za trzy tygodnie odbieram mieszkanie od dewelopera. Zastanawiam się, czy zrobić to samemu, czy jednak zlecić firmie wyspecjalizowanej w temacie. Pojęcie o budowlance mam, ale boję się, że pod wpływem euforii mogę na coś nie zwrócić uwagi. Kumpel polecił mi tych fachowców: https://odbieramymieszkanie.com/ - jak myślicie, czy odbierać samemu czy jednak zdać się na kogoś innego?
Awatar użytkownika
spina
Posty: 43
Rejestracja: 01 lip 2020, 8:25

Re: Odbiór mieszkania

Post autor: spina »

Jak kupujesz od znanego dewelopera o którym wiesz że nie robi fuszerek to możesz samemu odbierać mieszkanie, ja kupowałam od takiego znanego dewelopera mieszkanie na osiedlu Francuska Park i firma od odbiorów praktycznie nie znalazła w nim usterek, a teraz to osiedle się rozbudowuje więc masz szanse na zakup tam mieszkania
holką

Re: Odbiór mieszkania

Post autor: holką »

Ja bardzo lubię urządzać mieszkanie, wymyślam nowe przewodnie style co mnie mega raduje. Ostatnio znalazłam https://w3er.com/ , nietypowa styropianowa sztukateria, która nada w salonie czy w innym pomieszczeniu takie elegancji i szyku, ja tam uwielbiam takie pomieszczenia nie wiem jak wy.
Awatar użytkownika
manty
Posty: 71
Rejestracja: 16 gru 2019, 22:08

Re: Odbiór mieszkania

Post autor: manty »

Taki profesjonalny odbiór mieszkania to wcale nie jest zły pomysł. Lepiej od razu wszystko sprawdzić i na bieżąco wyjaśniać w razie nieprawidłowości. Też jak się już mieszka to dużo zależy od podejścia zarządcy nieruchomości. U mnie w Warszawie od początku jest per modum i takiego zarządcę to każdemu szczerze polecam. Firma z dużym doświadczeniem i profesjonalnym podejściem.

speedo korekcyjne
ODPOWIEDZ