oprogramowanie

O wszystkim i o niczym. Masz pytanie? Zapraszamy do dyskusji.
Wiktoruś92

oprogramowanie

Post autor: Wiktoruś92 »

Witam, ktoś z forumowiczów zna się na informatyce? Skąd zazwyczaj pobieracie różnego rodzaju oprogramowanie na komputer? Szukam jakiś stron podobnych do tej https://www.vebo.pl/ ale na nic innego nie natrafiłem i nie wiem czy skorzystać z tej strony. Doradzicie może mi coś w tym temacie?
Awatar użytkownika
Elegancx
Posty: 83
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:37

Re: oprogramowanie

Post autor: Elegancx »

Nie trzeba się znać na informatyce żeby wiedzieć, ze po prostu to się opłaca. Warto zainwestować w takie rozwiązania dla biznesu, bo mogą one znacznie usprawnić codzienną waszą pracę, także zarządzanie biznesem. Korzyści jest dużo, tylko ktoś powinien wszystko wam dobrze przedstawić. Zobaczcie sobie tak może również stronkę https://www.senetic.pl/seagate/seagate_ ... /exos_x16/ i ich produkty komputerowe, typowo sieciowe, które w średnich i mniejszych firmach na pewno się przydadzą. Ja znalazłam tak w dobrej cenie dyski HDD.
soniaa

Re: oprogramowanie

Post autor: soniaa »

Szerokie zastosowanie to w sumie ma system Atom ERP https://atomerp.pl/zastosowania , warto postawić na to oprogramowanie, ponieważ on usprawnia zarządzanie pracownikami, usprawniają obieg informacji, księgowość, zarządzanie finansami itd. Dzięki niemu możecie usprawnić wiele aspektów w swojej firmie.
longly

Re: oprogramowanie

Post autor: longly »

Ja to wam powiem, że mam naprawdę sporo do powiedzenia i jak dla mnie, to własny rozwój jest naprawdę trudnym elementem, ale ja po prostu nie wiem, co jak ma wyglądać, jakie mam mieć rozwiązania. Na pewno venture capital mnie zainteresował. Te fundusze to podobno spory zysk, sama nie wiem,
maciorka

Re: oprogramowanie

Post autor: maciorka »

Znajomi ktorzy prowadza firme bardzo chwala sobie oprogramowanie comarch erp optima łódź - daje im latwosc zarzadzania firma i to nawet zdalnie, wiec zdecydowanie wieksze mozliwosci
kamiś00

Re: oprogramowanie

Post autor: kamiś00 »

To powiem wam, że mnie właśnie zainteresowały rozwiązania w chmurze, które tutaj https://www.supremo.pl/rozwiazania-chmu ... ia-cyfrowa znalazłam. Przede wszystkim pozwalają one wzmocnić bezpieczeństwo, ale też usprawnić wiele kwestii. Także myślę, że na nie postawię.
gwiazda

Re: oprogramowanie

Post autor: gwiazda »

Na pewno każdemu z nas zależy też na tym, aby dobrze zabezpieczyć swój sprzęt przed wirusami, czy innymi aspektami. Dlatego tutaj https://gurago.pl macie stronę, gdzie dowiecie się wszystkiego o Avast. Znajdziecie tam odpowiedź na najróżniejsze pytania.
ODPOWIEDZ