Posadzka przemysłowa - EPOX

O wszystkim i o niczym. Masz pytanie? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
Norbert01
Posty: 14
Rejestracja: 19 wrz 2019, 13:39

Posadzka przemysłowa - EPOX

Post autor: Norbert01 »

W przypadku kiedy będziecie potrzebowali pomocy w zakresie wykonania posadzki przemysłowej to polecam zwrócić uwagę na http://www.epox.com.pl/ ponieważ jest to firma o wieloletnim doświadczeniu i do tego jednocześnie która wykonuje naprawdę dokładnie wszystkie realizacje. Na pewno będą w stanie profesjonalnie doradzić oraz dobrać odpowiednie rozwiązanie do potrzeb, tak abyście byli w pełni zadowoleni :)
Awatar użytkownika
Aldonis
Posty: 52
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:34

Re: Posadzka przemysłowa - EPOX

Post autor: Aldonis »

Zamierzacie postawić na biznes w tej branży? Przemysł na pewno jest bardzo wymagający. Zobaczcie sobie tu może firmę https://wirautomation.pl i ich pomoc w tym zakresie. Proponują tu automatykę przemysłową, automatykę dla produkcji.
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: Posadzka przemysłowa - EPOX

Post autor: spekulant »

Samej posadzki niestety nie znam, ale na pewno dość istotną sprawą jest porządne dbanie o nasze podłogi. Ja jestem zdania, że właśnie w tym pomaga na pewno wycieraczka systemowa https://www.alumatex.pl/ dzięki której wiem, że nie wnosi się tak wiele brudu do środka.
Wiązek

Re: Posadzka przemysłowa - EPOX

Post autor: Wiązek »

Możecie również odezwać się do tej firmy http://inter-floor.de/. Oni wykonują posadzki żywiczne przemysłowe, myślę, że na powierzchnie mieszkalne również https://inter-floor.de/fotos/fotos-hallen/. Takie posadzki są trwałe i estetyczne.
bołka

Re: Posadzka przemysłowa - EPOX

Post autor: bołka »

Koniecznie przemyślcie co jeszcze wam może być potrzebne może drukarka etykiet ? Teraz w kwestii przemysłu i logistyki chodzi przede wszystkim o wszelkie ułatwienia, które naprawdę pozwalają na efektywniejszą pracę. Sama wiem po sobie jak to dokładnie działa.
Jaśka

Re: Posadzka przemysłowa - EPOX

Post autor: Jaśka »

To prawda ktoś napisał powyżej, że przemysł jest bardzo ciężki, ale są sposoby, które pozwolą nam ułatwić pracę. Nie wiem czy słyszeliście o czymś takim jak Robot przemysłowy ? Jeżeli nie to zajrzyjcie sobie na https://www.panrobot.com/ myślę, że tam uzyskacie wszelakie odpowiedzi. Odpowiedzą na wszystkie wasze pytania.
kawałek

Re: Posadzka przemysłowa - EPOX

Post autor: kawałek »

Mój znajomy znalazł ostatnio firmę, która zajmuje się projektowaniem nawet najbardziej skomplikowanych profili technicznych. Przyznam szczerze, że firma th-extrusion zrobiła na mnie ogromne wrażenie, ponieważ kierują swoje produkty do wielu przemysłów, takich jak na przykład hydroponika, czy urządzenia chłodnicze lub wentylacja. Moim zdaniem warto tam zajrzeć.
draś

Re: Posadzka przemysłowa - EPOX

Post autor: draś »

Jeśli chodzi o posadzki przemysłowe, to wybór zależy od przeznaczenia. Ważne żeby stawiać na jakość, solidność i trwałość takich posadzek. Moją uwagę zwróciły takie kolorowe płytki pcv https://powerrubber.com/kat/plytki-pcv-powerfloor/ , które mają różnorodne zastosowanie. Najwyższa jakość, trwałość, odporność na uszkodzenia, to je wyróżnia. Są odpowiednie do biur, garaży, warsztatów, hal, magazynów, obiektów sportowych i innych.
papata

Re: Posadzka przemysłowa - EPOX

Post autor: papata »

Jeśli potrzebujesz odnowić powierzchnie, zamiast wymieniać cały beton - polerowanie betonu go może być tańsze. To sprawdzone i skuteczne rozwiązanie, które pozwoli ci szybko zegenerować posadzkę.
Bartłomiej

Re: Posadzka przemysłowa - EPOX

Post autor: Bartłomiej »

Zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić stronę https://prace-wysokosciowe-gorzow.pl/ , na której znajdziecie ofertę firmy Altura, która specjalizuje się w specjalistycznych pracach wysokościowych. Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
michal2468

Re: Posadzka przemysłowa - EPOX

Post autor: michal2468 »

Na stronie https://www.mastech-technology.pl/ znajdziecie ofertę nowoczesnej firmy Mastech, która zajmuje się produkcją najróżniejszych maszyn przemysłowych dla przemysłu spożywczego. Według mnie są to najlepsi specjaliści w tej branży, którzy z pewnością będą w stanie Wam pomóc.
ODPOWIEDZ