Pożyczki bez bik

O wszystkim i o niczym. Masz pytanie? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
Zocha
Posty: 95
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:41

Pożyczki bez bik

Post autor: Zocha »

Braliście, kiedyś pożyczki bez bik ? Bo pojawia się teraz coraz wiecej ofert własnie takich pożyczek i nie ukrywam , że bardzo mnie kuszą . Czytałam trochę tutaj https://blog.pozyczkabez.pl/ informacji na temat takich pożyczek. Zastanawiam się czy z takiej pożyczki nie korzystać.
Awatar użytkownika
tulinka
Posty: 70
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:40

Re: Pożyczki bez bik

Post autor: tulinka »

Zastanawiam się jak to jest gdy ludzie tak na biorą pozyczek , i czasem są osoby które nie mogą ich spłacić, Co wtedy ? Najlepiej wcześniej się zastanowić, zanim zdecydujemy się na pożyczkę. Moja znajoma wpadła w kłopoty ze spłatą, wiem że ma zgłosic sie do nich https://www.facebook.com/pogotowieoddluzeniowe , może znajdą dla niej rozwiązanie.
Awatar użytkownika
klebuszek
Posty: 3
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:31

Re: Pożyczki bez bik

Post autor: klebuszek »

A ja tam jakoś inaczej to widzę. Chyba rozwiązałbym to w inny sposób.
Kiedy nie ma się nic oprócz młotka, wszystko wygląda jak gwóźdź.
Awatar użytkownika
Tamka
Posty: 25
Rejestracja: 18 lip 2019, 14:30

Re: Pożyczki bez bik

Post autor: Tamka »

Niestety, to chyba coraz bardziej niebezpieczne zjawisko, taka spirala zadłużenia: http://spiralazadluzenia.pl/ , z której trudno się wydostać.
Takie spłacanie jednego zobowiązania drugim może i jest łatwe, ale chyba niezbyt rozsądne, z punktu widzenia bezpieczeństwa finansowego.
Moim zdaniem, zanim zaczniemy się zadłużać, warto poczytać trochę, jak zadbać o to, by uniknąć tego typu sytuacji i braku stabilności finansowej.
ODPOWIEDZ