reklama dla firmy

O wszystkim i o niczym. Masz pytanie? Zapraszamy do dyskusji.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Jeśli szukacie firmy która pozyska dla waszego portalu wartościowe linki pozycjonujące to skorzystajcie z oferty na stronie seospot.pl. Dywersyfikacja profilów linków jest bardzo ważna jeśli chcemy mieć dobre rezultaty w pozycjonowaniu naszego portalu. Zadbaj o widoczność swojej strony www.
Awatar użytkownika
fifarafa
Posty: 35
Rejestracja: 29 sie 2020, 23:59

Re: reklama dla firmy

Post autor: fifarafa »

Ja poszłam w marketing szeptany i zdecydowanie nie żałuję tej decyzji. Poszczególne kampanie takiej formy reklamy realizuje dla mnie agencja http://marketingszeptanyagencja.pl/ która ma największe doświadczenie w takich sprawach. Czasem wystarczy, że skontaktujemy się mailowo i każdy już wie jak ma działać by firma miała zyski.
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: reklama dla firmy

Post autor: spekulant »

Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach przede wszystkim stawia się na marketing internetowy, który jak dla mnie jest niezwykle ważny. Mogę każdemu również polecić zapoznanie się z ciekawym wpisem https://push-ad.com/blog/marketing-auto ... o-to-jest/ gdzie dokładnie wyjaśniono czym jest marketing automation.
Saś

Re: reklama dla firmy

Post autor: Saś »

Znaleźć agencję, która poprowadzi skuteczny marketing, nie jest łatwo. Warto w takich momentach spojrzeć na rekomendacje, które są bardzo ważne. Świetne rekomendacje, posiada ta agencja https://pl.solvexpand.com/. Prowadzą kampanie marketingowe na najwyższym poziomie. Skutecznie potrafią skontaktować się z Twoim przyszłym klientem, a następnie przekonać go do zakupu Twojej usługi lub produktu.
Żbik

Re: reklama dla firmy

Post autor: Żbik »

W sumie sama reklama dla firmy musi być przede wszystkim skuteczna i dobrze ustawiona. Zobacz zresztą jak wiele działań reklamowych bywa nietrafionych. Moim zdaniem świetną sprawą są dobrze ułożone kampanie produktowe i ja właśnie ich się chcę trzymać.

napędy do bram przesuwnych radom
ArturŁabądź

Re: reklama dla firmy

Post autor: ArturŁabądź »

Trudno nie zgodzić się z tym co piszecie. Reklama firmy jest niezwykle ważna ponieważ to jedyna droga by dotrzeć do potencjalnego klienta. Oczywiście możemy wymieniać ich wiele jednak sprowadzają się one zawsze do dwóch kategorii: internetu oraz reklamy stacjonarnej. O tej pierwszej zostało już wiele napisane w tym temacie. Podstawą jest zawsze dobrze zaprojektowana oraz zoptymalizowana strona. Nie zaszkodzi także kampania na mediach społecznościowych jednak to już będzie w dużej mierze zależało od tego co chcemy sprzedać i czy znajdziemy tam grupę docelową. Jeśli chodzi o reklamę stacjonarną to możemy korzystać także z najnowszych rozwiązań. Jednym z nich jest wykorzystanie w tym celu takiego elementu jak ramka na tablice rejestracyjne jaką znajdziemy w każdym samochodzie. Pierwszym krokiem będzie znalezienie firmy oferującej druk uv, może to być chociażby - https://ramki.com.pl Skuteczność działania będzie zależna od ilości samochodów wyposażonych w reklamę naszej firmy.
dłutek

Re: reklama dla firmy

Post autor: dłutek »

Wydaje mi się, że bardzo dobrą opcją na lokalną reklamę, jest zakupienie plakatów, czy broszur. Ostatnio wydrukowałem tego trochę, korzystając z usług tej firmy: https://www.jkbprint.pl/broszury . Przyznam szczerze, że wyróżniają się na rynku dobrymi cenami oraz bardzo szybkim wykonywaniem zleceń.
Awatar użytkownika
hiderus
Posty: 62
Rejestracja: 18 wrz 2019, 15:49

Re: reklama dla firmy

Post autor: hiderus »

Pomyślcie przede wszystkim o wypozycjonowaniu swojej strony www, dzięki temu będzie ona znajdować się wyżej w wynikach wyszukiwania i więcej osób będzie ją odwiedzać. Z tego artykułu http://newbrands.pl/sprawdzone-narzedzi ... niu-stron/ dowiedzieć się można jakie są dostępne narzędzia seo do pozycjonowania
tęcza

Re: reklama dla firmy

Post autor: tęcza »

W kwestiach marketingowych jestem raczej laikiem, natomiast chciałem zoptymalizować pewne procesy marketingowe w mojej firmie i dowiedziałem się o service desginie, na tej stronie: http://servicedesign.pl/co-to-jest-service-design/ . Muszę przyznać, że to bardzo ciekawe zagadnienie. Jeśli chcecie rozwijać waszą firmę, to zajrzyjcie tam koniecznie.

jak odnowić drzwi z płyty pilśniowej
kaźkaa

Re: reklama dla firmy

Post autor: kaźkaa »

Reklama dla firm powinna być prowadzona profesjonalnie więc warto ją przekazać w ręce firm które się tym zajmują na co dzień. Tutaj https://xann.pl/ macie jedną z takich firm która daje dobre efekty, oferują reklamę na facebooku, w google oraz pozycjonowanie w wyszukiwarce.
fobić

Re: reklama dla firmy

Post autor: fobić »

Reklama firmy może odbywać się w internecie - i jest to forma bardzo popularna, ale może też odbywać się w sposób bardziej bezpośredni. Ulotki, karty produktowe, czy zwyczajnie banery reklamowe - to dalej forma reklamy, która jest popularna i się sprawdza na różnych płaszczyznach. Akurat wiele firm, zajmujących się drukiem takich produktów nadal rozwija i poszerza swoje oferty. Dlatego warto monitorować rynek.
Awatar użytkownika
jabłuszko
Posty: 43
Rejestracja: 24 cze 2020, 16:54

Re: reklama dla firmy

Post autor: jabłuszko »

Ja poszłam w nowoczesną formę reklamy jaką bez wątpienia jest influencer marketing http://influencermarketing.com.pl/. Znane osoby reklamują moje produkty i dzięki temu ludzie chętniej wybierają właśnie moją ofertę. Mnie to oczywiście cieszy bo mogę liczyć zyski ale i oczywiście inwestować w nowe usługi.

jak wygonić kreta z trawnika
uzbekiś

Re: reklama dla firmy

Post autor: uzbekiś »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. http://effectivepr.pl/oferta/kampanie-e ... spoleczne/
Słoniś

Re: reklama dla firmy

Post autor: Słoniś »

Jak już mowa o marketingu, to pamiętajcie, że na rynku jest teraz tyle interesujących rozwiązań, że nie trzeba od razu decydować się na billboard. Od siebie polecam zajrzeć tutaj https://digitalmarketing.pl/co-to-jest- ... r-journey/ , ponieważ można znaleźć tam wiele interesujących wskazówek, które z pewnością okażą się kiedyś przydatne.
rekłamis32

Re: reklama dla firmy

Post autor: rekłamis32 »

Polecam niezmiernie efektowną firmę z kampanią reklamową. Do niedawna reklama internetowa była bardzo dla mnie niejasna. Dzięki artykułowi https://www.znajdzreklame.pl/blog/rekla ... reklamowe/ reklamuje teraz swoja firmę w internecie. Jestem zadowolona bo zbudowałam duże zasięgi i mój sklep teraz bardzo prężnie funkcjonuje. Polecam
jankowa

Re: reklama dla firmy

Post autor: jankowa »

Z tego co wiem Odzież firmowa z logiem wysokiej jakości jest dostępna w ofercie firmy GQB. Zapoznaj się z nia koniecznie, może akurat coś wpadnie ci w oko. My ostatnio myślimy o zamówieniu całego zestawu odzieży dla pracowników stamtąd. Profesjonalny wygląd naszych ludzi jest dla nas bardzo waży.
ODPOWIEDZ