reklama

O wszystkim i o niczym. Masz pytanie? Zapraszamy do dyskusji.
gość

reklama

Post autor: gość »

Jeśli szukacie firmy która pozyska dla waszego portalu wartościowe linki pozycjonujące to skorzystajcie z oferty na stronie seospot.pl. Dywersyfikacja profilów linków jest bardzo ważna jeśli chcemy mieć dobre rezultaty w pozycjonowaniu naszego portalu. Zadbaj o widoczność swojej strony www.
Awatar użytkownika
fifarafa
Posty: 35
Rejestracja: 29 sie 2020, 23:59

Re: reklama

Post autor: fifarafa »

Jeśli chodzi o reklamę to ja poszłam w marketing internetowy który to ma najlepsze efekty według mnie. Zatrudniłam też tutaj agencję http://szepczemy.pl/ która to świetnie się spisuje i dzięki niej tak naprawdę mam duże zainteresowanie ze strony klientów. No i mogę inwestować w nowe produkty czy usługi.
kawałeczek

Re: reklama

Post autor: kawałeczek »

Wydaje mi się, że sporo interesujących treści odnośnie marketingu znajdziecie tutaj: http://servicedesign.pl/ . W mojej ocenie posiadają wiele wartościowych treści, dzięki którym usprawnicie działania w waszej firmie. Jak najbardziej polecam wam do nich zajrzeć.
uzbekiś

Re: reklama

Post autor: uzbekiś »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://presscontent.pl
Dośka

Re: reklama

Post autor: Dośka »

Na dobrą sprawę kiedy mówimy o reklamie to ja także myślę, że fajnie jest wiedzieć jakie kanały jej dystrybucji są dobre. Nawet niedawno czytałam w artykule https://www.clarkluxcity.com/pl/biznes/ ... video.html o inwestycji w produkcje video. Uważam, że może to być bardzo ciekawe rozwiązanie.
zuźka

Re: reklama

Post autor: zuźka »

Jeśli planujecie wybrać dla swojej firmy jakieś ładne i estetyczne wizytówki to warto odwiedzić stronę http://www.bpcomp.pl/5-najbardziej-niet ... -wizytowek , tutaj znajdziecie różnorodne rodzaje i przede wszystkim będziecie mogli dobrać dla siebie coś najkorzystniejszego
Awatar użytkownika
jabłuszko
Posty: 43
Rejestracja: 24 cze 2020, 16:54

Re: reklama

Post autor: jabłuszko »

Kiedyś się bawiłam w tradycyjne formy reklamy, ale z biegiem czasu jednak wolałam pójść o krok dalej i dlatego inwestuję teraz i wyłącznie tylko w marketing internetowy. Na szczęście wspiera mnie tutaj agencja https://marketingrzeszow.pl/ która ma wiedzę i doświadczenie. No i zdecydowanie jest warta polecenia.
ODPOWIEDZ