Rozwiązania IT

O wszystkim i o niczym. Masz pytanie? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
Laura
Posty: 10
Rejestracja: 23 lut 2019, 12:19

Rozwiązania IT

Post autor: Laura »

Nasza firma istnieje na rynku od 15 lat. Zastanawiamy sie nad wdrożeniem rozwiazań, które usprawniłyby jej pracę. Polecicie coś?

półki wiszące pod tv
Awatar użytkownika
Konrad
Posty: 8
Rejestracja: 23 lut 2019, 12:19

Re: Rozwiązania IT

Post autor: Konrad »

Unowocześnienie zawsze przydaje się w każdej firmie. Takie świeże spojrzenie na klienta, okiem fachowców może Wam wyjść rzeczywiście na dobre. My współpracowaliśmy z grupą www.jantar.pl. Zanim zaproponowali nam jakiekolwiek rozwiązanie, zrobili dokładne rozeznanie w naszej sytuacji i przygotowali projekt dostosowany do naszych potrzeb. Polecam !
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Rozwiązania IT

Post autor: Mirra »

Jeśli interesują Was nowoczesne rozwiązania informatyczne do firmy, to polecam zapoznać się z ofertą Primesoft na ich stronie internetowej http://www.primesoft.pl/. Firma ta oferuje naprawdę nowoczesne systemy, pozwalające między innymi na elektroniczny obieg dokumentów i ich elektroniczną archiwizację. A to na pewno usprawni wszelkie działania w Waszym przedsiębiorstwie.
Awatar użytkownika
Dunia
Posty: 5
Rejestracja: 05 wrz 2019, 19:21

Re: Rozwiązania IT

Post autor: Dunia »

Widzę, że opinie są jak najbardziej pozytywne. Dlatego chyba skorzystam z tej oferty.
Jesteś kobietą, o której mężczyzna może tylko marzyć. Moją, tylko moją winą jest, że nie mam natury marzyciela.
Awatar użytkownika
pati
Posty: 17
Rejestracja: 11 gru 2019, 12:32

Re: Rozwiązania IT

Post autor: pati »

Myślę, że dobry hosting i serwer VPS na pewno usprawni funkcjonowanie firmy w internecie. Sama korzystam z oferty Sprint Data Center i wszystko śmiga jak trzeba. Polecam szczególnie serwer VPS, bo cena jest świetna w stosunku do parametrów. Więcej info można znaleźć na ich stronie https://www.sprintdatacenter.pl/serwer- ... y-tani-vps.
Awatar użytkownika
pola445
Posty: 6
Rejestracja: 31 sie 2020, 10:12

Re: Rozwiązania IT

Post autor: pola445 »

Już od dawna przymierzamy się do przeniesienia w chmurę, jednak nie bardzo wiem, jak się do tego zabrać. Kto u was świadczy usługi data center? Jak to wygląda kosztowo?
Awatar użytkownika
parada
Posty: 66
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:05

Re: Rozwiązania IT

Post autor: parada »

Teraz są firmy które się tym zajmują kompleksowo, potrafią odpowiednio dobrać rozwiązanie. Często wykorzystują również zasoby, które już są wdrożone co pozwala znacząco ograniczyć koszty. Warto korzystać z usług takich firm bo it warszawa to realne oszczędności finansowe np. na etacie informatyka.

czy węgiel aktywny rozpuszcza się w wodzie
Aśia

Re: Rozwiązania IT

Post autor: Aśia »

Każda firma powinna posiadać serwer na którym będzie gromadzić dane. Jeśli nie wiecie jak dobrać serwer, warto skorzystać z usług tej firmy https://ale.pl/1167-serwery. Wybór sprzętu IT powinien zostać dobrany przez profesjonalistów. Nie podejmujcie takich działań sami, ponieważ może to skończyć się niepotrzebnymi wydatkami.
klarą

Re: Rozwiązania IT

Post autor: klarą »

Zerknij sobie na https://www.fortisrecovery.pl/ , według mnie ich usługo to są ogólne świetne rozwiązania. Ja korzystałam z odzyskiwania danych i to kilkakrotnie, nie sądziłam, że tak sobie poradzą, że tak świetnie będą działać.. ja to w ogóle myślałam, że jak laptop się nie włącza to nie ma opcji by odzyskać danych.
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: Rozwiązania IT

Post autor: spekulant »

Faktycznie takie rozwiązania IT są niezwykle ważne i ja jestem zdania, że tym bardziej w każdej firmie powinny one być wdrożone. Dlatego jestem przekonany, że jeśli skorzystamy z przełączników Cisco https://www.thomas-it.pl/producent/cisc ... niki-cisco to na pewno będziemy zadowoleni z takiego rozwiązania.
Awatar użytkownika
kamka03
Posty: 90
Rejestracja: 29 maja 2019, 13:56

Re: Rozwiązania IT

Post autor: kamka03 »

Średnie i duże firmy często sięgają po korzystanie z profesjonalnych data center. Data center świadczy szereg usług związanych z IT. W wielu sytuacjach wykorzystanie data center przynosi firmom spore oszczędności. Warto zagłębić się w temat i sprawdzić jakie usługi w tym zakresie mają najwięksi dostawcy na rynku. Na przykład ofertę Netii w tym zakresie masz tutaj https://www.netia.pl/pl/srednie-i-duze- ... ata-center
Antońna

Re: Rozwiązania IT

Post autor: Antońna »

Mirra pisze: ↑27 maja 2019, 16:07 Firma ta oferuje naprawdę nowoczesne systemy, pozwalające między innymi na elektroniczny obieg dokumentów i ich elektroniczną archiwizację. A to na pewno usprawni wszelkie działania w Waszym przedsiębiorstwie.
Oooo elektroniczny obieg dokumentów słyszałam o tym i powiem że jest to niezwykle interesujący temat. Jednak nie kojarzę polecanej firmy ja znam wyłącznie https://www.contman.pl/rozwiazania/elek ... okumentow/ i polecam się zapoznać z ich ofertą
Adaś82

Re: Rozwiązania IT

Post autor: Adaś82 »

Laura pisze: ↑03 kwie 2019, 12:43 Nasza firma istnieje na rynku od 15 lat. Zastanawiamy sie nad wdrożeniem rozwiazań, które usprawniłyby jej pracę. Polecicie coś?
Odezwij się do https://umbrella.limited/uslugi-it/konsulting-it/ - to software house, który realizuje dla swoich klientów usługi i konsulting IT. Dla firmy, w której pracuje Umbrella przygotowywała system dedykowany, na potrzeby nowej aplikacji, którą stworzyliśmy dla użytkowników naszej strony internetowej - współpraca z nimi przebiegała bardzo płynnie i bezproblemowo.
Guśśka

Re: Rozwiązania IT

Post autor: Guśśka »

Wiele fajnych informacji znajdziecie też tutaj - https://www.oleole.pl/artykuly/wszystki ... opa-.bhtml Warto przeglądać różne poradniki, czytać czy oglądać filmiki na YT bo to zawsze ogromna porcja wiedzy jest. I to darmowa, szkoda nie czytać i nie zdobywać nowych informacji.
Awatar użytkownika
olka
Posty: 179
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:14

Re: Rozwiązania IT

Post autor: olka »

Na pewno warto tutaj wspomnieć o rozwiązaniach IT od https://www.cludo.pl/integracje/ a dokładnie zintegrowanych systemach contact center. Coraz więcej firm stawia na tego typu rozwiązania, ze względu na szereg zalet. Myślę, że ta kwestia i was zainteresuje.

jakie to było słowo ćwiczenia logopedyczne dla dorosłych z afazją
Awatar użytkownika
spina
Posty: 43
Rejestracja: 01 lip 2020, 8:25

Re: Rozwiązania IT

Post autor: spina »

Takie rozwiązania są bardzo dobre i praktyczne. Poza tym pozwalają na spore oszczędności w firmach, które z tego korzystają. U nas outsorcing it łódź przyniósł wymierne korzyści i to nie tylko finansowe, bo nie tylko nie musimy utrzymywać własnego działu IT, ale też mamy pewność natychmiastowego i skutecznego usunięcia każdej usterki.
Gość Sobotni

Re: Rozwiązania IT

Post autor: Gość Sobotni »

Cenne pomyhsły, wiadomo, że ciągle trzeba szukać oszczędności. Wiele firm wdraża teraz w przedsiębiorstwach komputery i laptopy poleasignowe znacznie na tym tnąc koszty. Taki Dell czy HP po leasingu i tak popracuje znacznie dłużej, niż zwykły tani laptop konsumencki z marketu elektroniki
Łukasz

Re: Rozwiązania IT

Post autor: Łukasz »

Jeżeli chodzi o różnego rodzaju rozwiązania IT polecam Wam obsługa it firm warszawa , prowadzę własną firmę. Jeżeli chodzi o komputery jestem zielony. Postanowiłem wszelkie niejasności zapytać profesjonalistów. Pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu, oprogranowania, a także chronienia go. Uważam że inwestycja w pomoc specjalistów jest kluczowa w rozwoju firmy.
Garguś

Re: Rozwiązania IT

Post autor: Garguś »

Tak naprawdę jest wiele rozwiązań IT które na pewno warto jest wdrożyć w swojej firmie. W moim przypadku świetnie sprawdza się na pewno skorzystanie z https://www.connecto.pl/projekty/ gdyż wiem z doświadczenia jak zarządzanie projektami jest istotną kwestią.
cocosek

Re: Rozwiązania IT

Post autor: cocosek »

Świetnej jakości szafy sterownicze, a także akcesoria do szaf telekomunikacyjnych znajdziecie tutaj: https://cabinex.pl/28-wyposazenie-dodatkowe-do-szaf-szm . Swoje produkty wykonują w technologii miedzianej i światłowodowej. Na stronie posiadają dodatkowe akcesoria, które umożliwiają im dostarczanie kompleksowych rozwiązań w tej dziedzinie. W ofercie znajdziecie także zestawy do wentylacji czy płyty podłogowe.
ODPOWIEDZ