sklep elektryczny

O wszystkim i o niczym. Masz pytanie? Zapraszamy do dyskusji.
Miruś18

sklep elektryczny

Post autor: Miruś18 »

Witam, interesuje cie sklep, z którego można kupić mierniki elektryczne? Na https://sklep.elus.pl/mierniki-elektryczne,2,411989 znajdziesz sklep, który posiada właśnie takie produkty. Skąd kupowaliście takie produkty? Znacie jakiś inny sklep, który jest waszym zdaniem warty uwagi?
soseł

Re: sklep elektryczny

Post autor: soseł »

Miruś18 pisze: ↑12 maja 2021, 18:58 Witam, interesuje cie sklep, z którego można kupić mierniki elektryczne? Na https://sklep.elus.pl/mierniki-elektryczne,2,411989 znajdziesz sklep, który posiada właśnie takie produkty. Skąd kupowaliście takie produkty? Znacie jakiś inny sklep, który jest waszym zdaniem warty uwagi?
Nie znam, ale sprawdź sobie na TIM.pl mają największy wybór mierników elektrycznych. Już z doświadczenia wiem, że z dostępnością w innych miejsach różnie bywa, a w TIM z tym nie ma problemu
selen

Re: sklep elektryczny

Post autor: selen »

W razie gdyby potrzebne były wiązki elektryczne to polecam https://www.teknosystem.com.pl/kompeten ... i-kablowe/ . Nie wiem jak w przypadku sklepów, czy są one dostępne i jakiej jakości. Tu w każdym razie możecie mieć pewność że wiązki spełniają najwyższe standardy techniczne
winterka

Re: sklep elektryczny

Post autor: winterka »

A czy ktoś z was może robił zakupy u firmy Salon Eleks? Tak pytam, ponieważ znalazłam u nich też wiele świetnych artykułów elektrycznych i wydają się być sprawdzonej jakości. Na pewno kupiłabym przykładowo gniazdko ospel i jeszcze kilka innych rzeczy.
monet88

Re: sklep elektryczny

Post autor: monet88 »

To ja przykładowo dowiedziałam się, że wszelkie złączka wtykowa, artykuły elektryczne tak naprawdę najróżniejszego rodzaju, to dostać można na elektrogielda.com. I warto tam się rozglądnąć, ponieważ mają mieć doskonałe gatunkowo i w niewygórowanej cenie.
ODPOWIEDZ