wino

O wszystkim i o niczym. Masz pytanie? Zapraszamy do dyskusji.
Sależy1135

wino

Post autor: Sależy1135 »

Hej, wiecie coś na temat sklepu https://winoland.com/sklep/rozowe/? Warto z niego kupować różowe wina czy może lepiej szukać innego sklepu? Jakie jest Wasze zdanie o tym sklepie? Kupowaliście w ogóle coś z niego czy raczej kupujecie ze sklepów stacjonarnych?
Gośkaczek

Re: wino

Post autor: Gośkaczek »

Mogą bardzo fajnie smakować :) Ja się przerzuciłam ostatnio na wino bezalkoholowe bo niestety głowa już nie ta i kace są strasznie ciężko przeze mnie przyjmowane :)
Różowa Pantera

Re: wino

Post autor: Różowa Pantera »

Wino chyba już na dobre zagościło na naszych stołach , także weselnych stołach.Ludzie coraz więcej pijają wina oraz coraz lepiej się na nich znają.Warto więc zaopatrzyć weselną imprezę w wina dobre i znane - to gwarancja sukcesu i zadowolenia. Jeśli nie znacie się zbyt dobrze na winach a może nie wiecie nic - zajrzyjcie do tego bloga - https://www.koronakarkonoszy.pl/blog,we ... ie-wybrac/ a dowiecie się jakie wino wybrać na uroczystość weselą by byli wszyscy zadowoleni.
uzbekiś

Re: wino

Post autor: uzbekiś »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://winoland.com/
ODPOWIEDZ