Zarabianie w internecie

O wszystkim i o niczym. Masz pytanie? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
spaccc
Posty: 3
Rejestracja: 06 mar 2020, 12:59

Zarabianie w internecie

Post autor: spaccc »

Ktoś zarabia przez interent? Jakieś programy affiliacyjne polecacie?
Górski

Re: Zarabianie w internecie

Post autor: Górski »

Jeżeli zastanawiacie się nad tym w łatwy sposób dorobić sobie do wypłaty, to może zainteresujecie się praca jako konsultantka kosmetyczna. Myślę, że naprawdę warto przemyśleć tę kwestię i poczytać sobie o tym więcej na stronie https://konsultantka.pl/logowanie-avon/ Sądzę, że wielu osobom może się to spodobać :)
Awatar użytkownika
Placha
Posty: 71
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:36

Re: Zarabianie w internecie

Post autor: Placha »

Jak są takie możliwości - spróbujcie. Ja dla siebie tak coś znalazłam, nie są to wielkie pieniądze, no ale zawsze coś do domowego budżetu, szczególnie gdy mąż ma teraz problemy z pracą. Szukamy tak teraz do niego pracy w stolarstwie. Tak jeżeli szukasz ofert pracy dla stolarza, to sprawdź na FACHPRACY, na tym portalu jest chyba najwięcej ogłoszeń.
Mała Baśka

Re: Zarabianie w internecie

Post autor: Mała Baśka »

w internecie da się zarobić tylko trzeba wiedzieć jak. Na pewno nie warto ufać ofertą gdzie obiecują duży zarobek za nic nie robienie. Nie ma takich rzeczy. Trzeba coś włożyć (czas, wiedzę, doświadczenie) aby wyciągnąć zarobek. Dużo opisanych ciekawych możliwości znalazł na Pieniadze z Internetu. Z kilku skorzystałam i troszkę pieniędzy co miesiąc wpada na konto.
ośka

Re: Zarabianie w internecie

Post autor: ośka »

Zarabianie w Internecie... podobno to złoty graal! :D ja myślę, że niekoniecznie. Istnieją sprawdzone sposoby, by sobie dorobić w sieci. Czy to jednorazowo, czy po prostu przebranżowić się i zarabiać online i z tego żyć. Wszystko zależy od podejścia i wybranej metody. Można blogować, można bawić się w marketing afiliacyjny, sklep internetowy lub zarabianie na np. promocjach bankowych, kryptowalutach. Sposobów by dorobić w sieci jest multum. Z ciekawszych portali na ten temat polecić mogę ten: https://mobilnezarabianie.pl - widać, że tworzony jest z pasją, do tego posiada dobre opinie, grupę online osób, które zarabiają wspólnie w sieci. :geek:
Antoś

Re: Zarabianie w internecie

Post autor: Antoś »

Nie wiem, ale z mojego doświadczenia wiem że na ankietach nie da się zbyt dużo zarobić. Ja ostatnio przerabiam metody, które zostały opisane tutaj: https://www.zarobic-online.pl/jak-zarab ... esiecznie/ i przyznam że już po kilku dniach mam pierwsze efekty. Szczególnie zainteresował mnie temat KDP, ponieważ nie wiedziałem że zarabianie przez internet może być takie proste i przyjemne przy tym ;) Cofnąłem się trochę do dzieciństwa :mrgreen:

Poza tym interesują mnie programy partnerskie, ale nie wiem jeszcze jakie produkty mam promować.
ODPOWIEDZ