Biuro projektowe

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
domiii91
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 16:45

Biuro projektowe

Post autor: domiii91 »

Kto wykona mi profesjonalny projekt domu rodzinnego? Zamierzam wybudować swój pierwszy dom na który odkładałem przez lata. Dlatego szukam zaufanych i przede wszystkim doświadczonych specjalistów, którzy wykonają zlecenie solidnie i rzetelnie. Chcę tylko sprawdzone rozwiązania – takie z których już korzystaliście i możecie polecić. Co np. myślicie o https://vosa.pl/ ? Mogą się sprawdzić?
Elegancja zaczyna się od dziesięciu tysięcy. Pan jest schludny.
Awatar użytkownika
Vernita
Posty: 81
Rejestracja: 18 cze 2019, 12:00

Re: Biuro projektowe

Post autor: Vernita »

Oczywiście, że mogą się sprawdzić. Akurat biur projektowych jest kilka do wyboru. Poszukaj czegoś po opiniach. Albo po prostu zdecyduj się na swoją propozycję.
Trzeba uważać, kiedy wypowiada się życzenie. Nigdy nie wiadomo, kto może słuchać. Albo co, skoro o tym już mowa.
Awatar użytkownika
Pola01
Posty: 24
Rejestracja: 10 cze 2019, 22:37

Re: Biuro projektowe

Post autor: Pola01 »

Projekt domu przede wszystkim powinien gwarantować praktycznie i funkcjonalne rozwiązania, żeby komfortowo się mieszkało. Do tego również trzeba pomyśleć o kosztach eksploatacyjnych i pod tym kątem dobierać różnego rodzaju instalacje. Jedną z kluczowych kwestii jest przede wszystkim sposób usuwania nieczystości komunalnych. My prawdopodobnie zdecydujemy się na szambo betonowe, bo to wydaje się nam najbardziej rozsądną opcją. Trochę poczytałam na temat szamba - http://foxholesfarm1.moonfruit.com i jeszcze bardziej utwierdziłam się w tym przekonaniu. Oczywiście trzeba spełnić kilka warunków na przykład co do miejsca umieszczenia zbiornika oraz pamiętać o jego opróżnianiu, ale to raczej nie powinno stanowić problemu.

siłownik elektryczny do okien
Awatar użytkownika
TGB
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2019, 14:18

Re: Biuro projektowe

Post autor: TGB »

Mam nadzieję, że pojawi się tu więcej szczegółów. Potrzebne mi coś takiego właśnie.
Jak można zadawać ból osobie, którą się kocha bardziej niż siebie samego?
Awatar użytkownika
Matylda
Posty: 22
Rejestracja: 21 maja 2019, 17:23

Re: Biuro projektowe

Post autor: Matylda »

Proponuję zgłosić się do architektów z MGProjekt, ponieważ oferują świetne promocje i nawet można wziąć udział w konkursie fotograficznym https://www.mgprojekt.com.pl/konkurs-fotograficzny-2019 . Ja już skorzystałam, otrzymując 20% zniżki. Do tego dostałam też pakiet dodatków gratis o wartości 1550 zł. Warto śledzić ich stronę na bieżąco, bo co tydzień przedstawiają nowości projektowe w super cenach.
Awatar użytkownika
Zocha
Posty: 95
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:41

Re: Biuro projektowe

Post autor: Zocha »

Według mnie wybó projektu domu jest dość trudny i ciężko od razu zdecydować się na jeden projekt. Chociaż póki co najfajniejsze projekty jakie widziałam ma https://www.mgprojekt.com.pl/ . Tam było mi się ciezko na coś zdecydować bo co jeden to był lepszy od drugiego.

ariston nuos opinie
ODPOWIEDZ