Brak funduszy

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Zocha
Posty: 95
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:41

Brak funduszy

Post autor: Zocha »

jestem w sytuacji w której delikatnie mówiąc potrzebuje gotówki bo na pewne rzeczy brakuje mi funduszy. Zastanawiam się nad prywatną pożyczką. Trochę na ten temat czytałam tutaj https://www.pozyczka-prywatna.pl i wydaje mi sie,że to opłacalne rozwiązanie. Ktoś z was korzystał z takiej pożyczki ?
Awatar użytkownika
Tamka
Posty: 25
Rejestracja: 18 lip 2019, 14:30

Re: Brak funduszy

Post autor: Tamka »

Rozważyłabym jednak taka decyzję, bo prywatne pożyczki brzmią jak chwilówki. A wnioski porady na temat prawidłowego zarządzania budżetem i finansami przestrzegają przed wpadnięciem w tzw. spiralę zadłużenia, szczególnie, jeśli nasza sytuacja finansowa jest taka, że nie ma wyjścia i trzeba korzystać z produktów pozabankowych. Warto czytać na ten temat, edukować się w zakresie właściwego zarządzania budżetem i bezpieczeństwa finansowego.
Awatar użytkownika
nadia
Posty: 123
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:19

Re: Brak funduszy

Post autor: nadia »

Znacie stronę https://j8.pl/praca/ ? Znajdziecie tam wiele porad związanych z pracą. Ja dzięki tej stronie dowiedziałam się, jak prawidłowo ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną, na co zwrócić uwagę. Dzięki temu udało mi się zdobyć lepiej płatną pracę. Zajrzyjcie w wolnej chwili na ten portal, myślę że was też zainteresuje.
Awatar użytkownika
teta
Posty: 51
Rejestracja: 29 cze 2019, 21:20

Re: Brak funduszy

Post autor: teta »

Tylko jak sobie później poradzić ze spłatą takich chwilówek? Tutaj jest problem. Jeśli nie macie wystarczających kwota na raty, to trzeba szybko działać, aby nie odwiedził nas komornik. Tutaj https://expressilustrowany.pl/jak-porad ... 3-14736340 sobie zerknijcie i poczytajcie na ten temat. Myślę, że dla wielu osób ten artykuł może okazać się niezwykle pomocny.
Awatar użytkownika
pola445
Posty: 6
Rejestracja: 31 sie 2020, 10:12

Re: Brak funduszy

Post autor: pola445 »

Na spokojnie złóż sobie wniosek tutaj https://kokos.pl. Zobaczysz, ze będzie akcept. Dobre warunki i pieniądze bardzo szybko na koncie.
eleonor

Re: Brak funduszy

Post autor: eleonor »

Rozumiem cię w 100% bo sama przez to przechodziłam w tym roku. Na tarczę się nie załapałam. banki mnie odrzucały i dopiero w https://wsparciebiznesu.finanzapolska.com/ udalo się uzyskać pomoc. Dobrze że są takie firmy bo chyba bym na bruku wylądowała
kękę

Re: Brak funduszy

Post autor: kękę »

Szybkie pożyczki masz na https://kokos.pl/pozyczka-na-dowod/ , sprawdzone firmy pożyczkowe, jasne warunki i minimum formalności więc czemu nie skorzystać?
błysk

Re: Brak funduszy

Post autor: błysk »

Wcale nie uważam, żebyśmy sami nie mogli takiego kredytu znaleźć, ale na pewno pomoże nam w tym doradca kredytowy Kołobrzeg . Dlaczego warto go poprosić? Po prostu ma doświadczenie, ale i jednocześnie sprawdza nasze możliwości. A to przecież jest całkiem dużo. Sami zobaczycie, że wyszuka ofertę, o jakiej nie myśleliście.
oli949

Re: Brak funduszy

Post autor: oli949 »

Jaki komornik będzie najlepszy? Jakiego komornika polecacie? Myślę, że usługi https://www.warszawa-komornik.com/ jak najbardziej będą odpowiednie. Coraz więcej osób wybiera taką pomoc, jeśli chcą uzyskać swoje należności. Moim zdaniem to najlepsza propozycja.
ODPOWIEDZ