Budowa sklepu internetowego

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Gwidon1967
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2020, 11:16

Budowa sklepu internetowego

Post autor: Gwidon1967 »

Komu polecacie zlecić zbudowanie od podstaw sklepu internetowego? Jak na razie trafiłem na ofertę agencji Perspektiw z okolicy. Może ich znacie?
Awatar użytkownika
maryja1986
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2020, 15:26

Re: Budowa sklepu internetowego

Post autor: maryja1986 »

Znam i mogę polecić. Znają się świetnie na sklepach internetowych, stronach, ale i na pozycjonowaniu. Współpracujemy od dawna i zawsze wywiązują się z terminów, mają kompleksowe podejście i w pełni odpowiadają na oczekiwania klienta :)
młody

Re: Budowa sklepu internetowego

Post autor: młody »

Budowa sklepu to nie problem. Teraz jest także mnóstwo gotowych platform, które są bardzo intuicyjne w obsłudze. Warto pomyśleć również o magazynie i całej logistyce. My zleciliśmy to firmie zewnętrznej KMC services https://kmc-services.com.pl/magazynowan ... magazynow/. Polecił mi ich znajomy. Budowali mu magazyn, a później nim zarządzali. Zajmują się także kompleksowo sklepami internetowymi.
sami303

Re: Budowa sklepu internetowego

Post autor: sami303 »

Zaczęłabym od tego, aby znaleźć odpowiedniego partnera do współpracy, który pomoże w kilku procesach. Istotne na pewno są wszystkie kwestie związane z wysyłką. Na stronie https://www.apaczka.pl/ do Waszej dyspozycji jest platforma logistyczna. Zerknijcie na propozycje.
Rafał38

Re: Budowa sklepu internetowego

Post autor: Rafał38 »

Cześć! Poszukuję wózków do bramy przesuwnej o rozmiarze 70x70 https://kamar-kola.pl/wozki-do-profili- ... ianka-4mm/ . Gdzie mogę znaleźć takie wózki?
ODPOWIEDZ