Dekoracje na targi

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
brygida-73
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2020, 0:15

Dekoracje na targi

Post autor: brygida-73 »

Witajcie.
Jestem jedną z osób odpowiedzialnych za zorganizowanie dekoracji na targi biznesowe w mojej firmie. Zastanawiałam się nad ofertą ścianek z sciankiwodne.pl. Wiecie coś więcej na ten temat? Warto zamówić taką ściankę?
Awatar użytkownika
Bernard_67
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2021, 19:09

Re: Dekoracje na targi

Post autor: Bernard_67 »

Zauważ, że firma oferuje też wynajem ścianek wodnych, więc może tą opcję powinnaś wziąć pod uwagę. W każdym razie uważam, że to świetna dekoracja, bardzo nowoczesna i raczej niespotykana. Na pewno sprawdzi się na takich targach.
Kiść

Re: Dekoracje na targi

Post autor: Kiść »

Wynajem namiotu będzie tutaj najlepszą opcją. Nie wiem czy już sprawdzaliście ofertę na namiot reklamowy u Vitabri ? Jeśli nie, to warto nadrobić. To producent namiotów o bardzo szerokim zastosowaniu, między innymi namiotów na targi, stoiska handlowe itd. Ceny też są dość przystępne
dawton

Re: Dekoracje na targi

Post autor: dawton »

Przede wszystkim same targi są dość ważne i ja jeszcze chcę powiedzieć, że powinien o tym pamiętać każdy przedsiębiorca. Jak dla mnie bardzo ważną opcją było to, że firma https://expotextil.pl bez żadnego problemu właśnie wykonała dla mnie bardzo fajne modułowe stoisko targowe.
palto22

Re: Dekoracje na targi

Post autor: palto22 »

Z pewnością takie dekoracje są bardzo ważne, bo sprawiają, że inne osoby na pewno z daleka zauważą nasze stanowisko. Macie już jakieś konkretne pomysły?

__
WowMedia&Metrics
ODPOWIEDZ