dobry psycholog

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Celestyna1979
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2023, 0:51

dobry psycholog

Post autor: Celestyna1979 »

Kochani, jak znaleźć dobrego psychologa Łódź? Już od jakiegoś czasu myślę o tym, że konsultacja z takim specjalistą zdecydowanie pomogłaby mi w rozwiązaniu kilku problemów, z jakimi obecnie się zmagam. Wiem jednak, że trzeba znaleźć odpowiednią osobę, dlatego proszę was o radę w tym zakresie. Poradni w mieście jest sporo, więc tym bardziej przydadzą się wskazówki :)
Sławomir

Re: dobry psycholog

Post autor: Sławomir »

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić ofertę nowoczesnego i profesjonalnego Mazowieckiego Stowarzyszenia Psychologicznego, które specjalizuje się m.in. w terapia dla młodzieży radom . Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
mikka

Re: dobry psycholog

Post autor: mikka »

Natomiast jak chodzi o leczenie zaburzeń osobowości poznań , to warto byłoby w tym kierunku się zgłosić do pracowni Kreska. Kilku moich znajomych korzystało z ich usług i są zadowoleni.
pęciaka

Re: dobry psycholog

Post autor: pęciaka »

Terapia nie tylko leczy, ale również uczy umiejętności życiowych. Dzieci uczą się zarządzania stresem, a dorośli zyskują narzędzia do skutecznego rozwiązywania konfliktów i kształtowania satysfakcjonującego życia. Bardzo ciekawą opcją jest terapia tomatis
Awatar użytkownika
tencza
Posty: 347
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:59

Re: dobry psycholog

Post autor: tencza »

Jeśli czujecie, że macie problemy psychiczne lub nie dajecie sobie radę w życiu przez nadmiar obowiązków, które was przytłaczają, to moim zdaniem warto zajrzeć pod ten adres: https://www.psychoterapia-skawinska.pl/ . Znajdziecie tam opcję na terapię w bardzo dobrej cenie. Moim zdaniem warto przejrzeć ich ofertę.
Krysti

Re: dobry psycholog

Post autor: Krysti »

Zrozumienie potrzeb emocjonalnych dziecka jest niezbędne dla jego zdrowego rozwoju. Warszawa psycholog dziecięcy , to jedno z miejsc gdzie rodzice mogą znaleźć profesjonalną pomoc w zakresie wychowania i edukacji emocjonalnej. Dobrze jest wybierać miejsce które oferuje konsultacje i terapie, które są dostosowane do wieku i indywidualnych potrzeb każdego dziecka, wspierając je w pokonywaniu wyzwań.
ODPOWIEDZ