Dobry ręcznik

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Gwiazdka
Posty: 3
Rejestracja: 20 maja 2019, 18:56

Dobry ręcznik

Post autor: Gwiazdka »

Dobry ręcznik plażowy musi być dobrej jakości. Ja znalazłem tu ładne ręczniki plażowe . Ten sklep wygląda rzetelnie i chyba można się skusić.
Słyszałam, że cierpienie jest dobre dla duszy.
Awatar użytkownika
Blanco
Posty: 31
Rejestracja: 21 lut 2020, 17:54

Re: Dobry ręcznik

Post autor: Blanco »

Czy to plażowy czy łazienkowy- każdy ręcznik powinien być dobrej jakości. Nie ma sensu kupować tekstyliów, które kilku praniach wyblakną albo się poprzecierają. Dlatego ja przykładam sporą wagę do tego, co i gdzie kupuję. Ręczniki teraz będę wybierał z oferty https://www.indelo.pl/reczniki-eurofirany-cat-526 , ponieważ sprawdziłem, że gramatura jest dobra a wykończenie precyzyjne. Wzornictwo i różnorodne wersje kolorystyczne również mile mnie zaskoczyły.
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 205
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: Dobry ręcznik

Post autor: spekulant »

Oczywiście samo posiadanie i korzystanie z dobrego ręcznika jest jak najbardziej wskazane i ja jestem zdania, że na dzień dzisiejszy doskonale sprawdzi się ręcznik papierowy jednorazowy. Ja korzystam także ze sprawdzonego dozownika do ręcznika https://calde.pl/dozowniki-tork gdyż dla mnie liczy się przede wszystkim jakość. Z całą pewnością model https://calde.pl/dozownik-do-mydla-i-de ... -system-s4 jest dla mnie jak najbardziej niezawodny.
ODPOWIEDZ