Dobry sklep medyczny - Asinos

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Karis
Posty: 97
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:40

Dobry sklep medyczny - Asinos

Post autor: Karis »

Hej,
Jak szukacie dobrego sklepu medycznego to śmiało mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez https://asinos.pl/ w przypadku którego wszystko można spokojnie kupić w fajnej cenie i świetnym podejściem do klienta ;)
Awatar użytkownika
Ola
Posty: 43
Rejestracja: 12 maja 2020, 19:38

Re: Dobry sklep medyczny - Asinos

Post autor: Ola »

Moim zdaniem ciekawą opcją jest zakup używanego sprzętu. Można przy tym zaoszczędzić sporo pieniędzy, ponieważ jak możecie się domyślić sprzęt jest dużo tańszy, jednak przy tym nadal świetnej jakości. Polecam stronę http://medus.pl/sprzetuzywany/kategoria ... litacyjny/ mają bardzo bogatą ofertę i świetną obsługę.
Awatar użytkownika
Bercia
Posty: 24
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:46

Re: Dobry sklep medyczny - Asinos

Post autor: Bercia »

Gdybyście potrzebowali wysokiej jakości mebli medycznych to z pewnością wasze oczekiwania spełni oferta z tej strony https://www.meble-medyczne.pl/produkt/s ... kowy-solo/ . Taki stolik przyłóżkowy to tylko jedna z wielu propozycji, które trzeba obejrzeć w katalogu firmy. Produkty są funkcjonalne i bardzo wygodne w używaniu zarówno dla pacjentów jak i personelu medycznego. Wszystkie posiadają znak CE.
Sławek

Re: Dobry sklep medyczny - Asinos

Post autor: Sławek »

Bercia pisze: ↑15 wrz 2020, 11:28 Gdybyście potrzebowali wysokiej jakości mebli medycznych to z pewnością wasze oczekiwania spełni oferta z tej strony https://www.meble-medyczne.pl/produkt/s ... kowy-solo/ . Taki stolik przyłóżkowy to tylko jedna z wielu propozycji, które trzeba obejrzeć w katalogu firmy. Produkty są funkcjonalne i bardzo wygodne w używaniu zarówno dla pacjentów jak i personelu medycznego. Wszystkie posiadają znak CE.
Zastanawia mnie tylko jaką farbą są pokryte. Szukam takich jak przedstawiają na stronie meble-medyczne.pl/idea-farby-proszkowej-przy-produkcji-mebli-medycznych/ czyli pokrytych farbą proszkową. Daje to możliwość długiego użytkowania, a jednocześnie jest bezpieczne dla pacjentów. Do tego dobrze jeżeli meble wykonane są z metalu. Łatwiej utrzymać je w dobrym stanie.
martuś45

Re: Dobry sklep medyczny - Asinos

Post autor: martuś45 »

Dobry sklep medyczny masz tu https://med-partner.pl/. Bardzo dobrze wyposażony i do tego mają tez wypożyczalnię.
kikaź

Re: Dobry sklep medyczny - Asinos

Post autor: kikaź »

jak szukasz naprawdę dobrego sklepu z sprzętem medycznym to polecam Ci sie zainteresowac stroną jaką przedstawia https://www.inmed.pl Posiadają naprawdę szeroką ofertę sprzętu wykorzystywanego w walce z pandemią koronawirusa. Jest to sprzęt ceniony w sieci, warto poczytac opinie które są naprawdę dobre!
Awatar użytkownika
Despi465
Posty: 54
Rejestracja: 13 sie 2020, 23:33

Re: Dobry sklep medyczny - Asinos

Post autor: Despi465 »

Jestem w trakcie otwierania własnego gabinetu fizjoterapeutycznego, więc wiem, że odpowiednie wyposażenie to podstawa. Całe szczęście to mam już za sobą, ale teraz szukam programu, który zapewni bezpieczeństwo elektronicznej dokumentacji medycznej. Świetnie zapowiada się rsqphsyio. Jako, że ma 30-dniowy okres próbny, zamierzam z niego skorzystać
ODPOWIEDZ