dodatkowe źródło dochodu

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
rałaa

dodatkowe źródło dochodu

Post autor: rałaa »

kto powie Ci niezawodną platformę do zarabiania pieniędzy w Internecie?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              
kazjiż

Re: dodatkowe źródło dochodu

Post autor: kazjiż »

Po co grać na prawdziwe pieniądze, skoro są dostępne darmowe automaty. Przy okazji, czy możesz doradzić, kto gdzie gra bez depozytu?                                                                                                                                                                                                     м

masked dragon
Marek29

Re: dodatkowe źródło dochodu

Post autor: Marek29 »

W mojej opinii warto rozważyć i inwestycję w metale szlachetne, takie jak złoto i srebro. Co do wyboru sprawdzonych produktów inwestycyjnych polecam mennicę skarbową https://www.mennicaskarbowa.pl/, w ofercie znajdziecie zarówno monety, jak i sztabki w różnych wagach i najlepszych cenach.
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: dodatkowe źródło dochodu

Post autor: Mirra »

A co byście powiedzieli na to, żeby pojechać do jakieś pracy tymczasowej za granicę, na przykład do Francji? Ja ostatnio natknęłam się na oferty takiego zatrudnienia na stronie internetowej https://polandworkforce.com/praca-francja/. Już wcześniej słyszałam o tym, że we Francji można całkiem nieźle zarobić. A co Wy o tym sądzicie? Opłaca się zdecydować na taki wyjazd Waszym zdaniem?
Aśka

Re: dodatkowe źródło dochodu

Post autor: Aśka »

Bardzo ciekawe oferty pracy dodatkowej czy też takiej na stałe widziałam na stronie https://pl.jobimi.com to taki portal gdzie są zamieszczone oferty pracy z całej Polski. Zobaczcie sobie bo może akurat tam znajdziecie idealną ofertę która wam się spodoba i może uda wam sie zacząć pracę.
Ważka

Re: dodatkowe źródło dochodu

Post autor: Ważka »

Na pewno każdy z nas chce mieć jakieś dodatkowe źródło dochodu i myślę, że praca dodatkowa jak najbardziej to umożliwia. Jeśli natomiast szukamy freelancera to również warto jest wiedzieć gdzie można ich znaleźć. Polecam na pewno zapoznanie się z wpisem https://mlodziprzyglosie.pl/jak-i-gdzie ... elancerow/ gdzie fajnie tą kwestię opisano.
ODPOWIEDZ