Dokumenty w firmie

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Dokumenty w firmie

Post autor: Mirra »

Witajcie,
jak radzicie sobie z dokumentami w Waszych firmach? Czy korzystacie z jakiś systemów informatycznych, które pozwalają na przykład na elektroniczny obieg takich dokumentów? Widziałam ostatnio takie systemy w ofercie firmy Primesoft na stronie http://www.primesoft.pl/. Jak sądzicie, warto takie systemy wdrożyć w firmie?
Awatar użytkownika
tulinka
Posty: 70
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:40

Re: Dokumenty w firmie

Post autor: tulinka »

na co zwracaliście uwagę przy zakupie drukarki do firmy ? Zanim kupisz jakąkolwiek drukarkę, porównaj wszystkie możliwe opcje. Mam na myśli także tusze czy tonery, które do jednego modelu mogą być tanie, a do drugiego ekstremalnie drogie. Słyszałam, że warto tutaj poszukać https://www.ceneo.pl/Drukarki_i_skanery .

remington tactical
Awatar użytkownika
Zoska1991
Posty: 5
Rejestracja: 09 paź 2019, 0:17

Re: Dokumenty w firmie

Post autor: Zoska1991 »

Chyba musisz sam coś zdecydować. Raczej nikt nie może podjąć decyzji za Ciebie.
Żeby współczuć , trzeba być samemu słabym i znać cierpienie; trzeba upaść, przewrócić się, trzeba umieć płakać.
Awatar użytkownika
olka
Posty: 179
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:14

Re: Dokumenty w firmie

Post autor: olka »

Kto z was korzysta już z archiwizacji dokumentów? Sporo moich znajomych posiadających swoje firmy wprowadziło to u siebie. Też zaczynam się poważnie zastanawiać nad takim rozwiązaniem. Sprawdzałam i ta firma https://www.archiwizacjadokumentow.com.pl/ ma u siebie cos takiego. Co sądzicie o ich ofercie?
Awatar użytkownika
martucha
Posty: 107
Rejestracja: 29 paź 2019, 20:27

Re: Dokumenty w firmie

Post autor: martucha »

moim zdaniem warto zadbac o bezpieczenstwo danych w komputerach,nazwa.pl ma w ofercie usluge cloud backup , mozna dzieki niej stworzyc szyfrowane kopie plikow :) super sprawa
Awatar użytkownika
Słonko
Posty: 17
Rejestracja: 04 lut 2020, 19:26

Re: Dokumenty w firmie

Post autor: Słonko »

Bez systemów informatycznych to nasza praca szłaby bardzo mozolnie. Obieg dokumentów jest w firmie bardzo ważny, ale nie koniecznie tylko w wersji papierowej. Właśnie teraz musimy pamiętać o ważnej rzeczy, aby została odpowiednio sporządzona karta przekazania odpadu . Teraz to taki obowiązek mamy i zachęcam, abyście też się z informacjami na ten temat zapoznali.

foxy line
krał

Re: Dokumenty w firmie

Post autor: krał »

Jeśli masz własną firmę i zastanawiasz się co będzie potrzebne to na pewno niszczarka którą zakupisz tutaj https://niszczeniedokumentow.eu/ Oprócz tego mają usługę niszczenia dokumentacji zgodnie z przepisami RODO. Dzięki nim pozbędziesz się masy niepotrzebnych papierów a dodatkowo będziesz pewien że zniszczono je jak należy.
uwićka

Re: Dokumenty w firmie

Post autor: uwićka »

Jeśli chodzi o bezpieczne niszczenie dokumentów to polecam szczególnie firmę ForestOdpady https://forestodpady.pl/niszczenie-dokumentow/. Mają wieloletnie doświadczenie w tej branży, dysponują zespołem profesjonalnie przeszkolonych pracowników. Można liczyć na terminowy odbiór dokumentów i certyfikat potwierdzający ich bezpieczne zniszczenie.
Awatar użytkownika
Mielka
Posty: 56
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:17

Re: Dokumenty w firmie

Post autor: Mielka »

Wrażliwe dane, dane osobowe trzeba przechowywać i to w dodatku odpowiedni sposób. Wszystko jest uregulowane prawnie i powinniście do tego się dostosować. Ja musiałam kupić większą szafę na właśnie takie potrzeby. Wiecie wgl jak wygląda kwestia RODO w biznesie? Można tak zajrzeć sobie na https://www.poradyodo.pl/szkolenia-174 Coś o tym poczytać, a także i znaleźć odpowiednie do tego szkolenia.
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: Dokumenty w firmie

Post autor: spekulant »

Z czasem w każdej firmie wytwarza się coraz więcej dokumentów i ja jestem zdania, że jak najbardziej jest to coś niezwykle ważnego. Muszę przyznać, że ja również rozważam wprowadzenie u siebie elektronicznego obiegu dokumentów. Już nawet niedawno czytałem na stronie https://www.oprogramowaniedlafirmy.pl/j ... tow-i-crm/ jak należy się do tego odpowiednio przygotować.
kawałek

Re: Dokumenty w firmie

Post autor: kawałek »

Jeśli potrzebujecie w waszej firmie coś takiego, jak kontrola wydruków, to koniecznie zajrzyjcie pod ten adres: https://euroimpex.pl/oprogramowanie/adm ... sy-office/ . Firma oferuje naprawdę ciekawe rozwiązania druku poufnego, więc na pewno znajdziecie ciekawą ofertę dla siebie i swojej firmy. Polecam!
vimka

Re: Dokumenty w firmie

Post autor: vimka »

Wiecie w jaki sposób niszczyć dokumenty w firmie? Jeśli nie, to na spokojnie warto sobie zerknąć tutaj https://esbud.pl/jak-niszczyc-firmowe-dokumenty/ i poczytać. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które niewątpliwie mogą okazać się bardzo pomocne. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Jest tam również sporo innych pomocnych artykułów.
ODPOWIEDZ