Dostawa energii do biura

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Wandelin1974
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2020, 19:16

Dostawa energii do biura

Post autor: Wandelin1974 »

Cześć, jak wyglądał w waszym przypadku wybór dostawcy energii do firmy? Korzystaliście z pomocy jakiegoś specjalisty w tym zakresie? Ja chyba będę musiał, bo ofert jest naprawdę dużo i sam nie potrafię się zdecydować.
Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2020, 2:26

Re: Dostawa energii do biura

Post autor: Cezar »

Tak, korzystałem z pomocy firmy elektrum.com.pl. Zaufałem im, bo mieli wiele pozytywnych opinii i oczywiście nie zawiodłem się. Mają świetne podejście do klienta, pilnują wszystkich formalności i faktycznie znaleźli dla mnie super korzystną ofertę ;)
Awatar użytkownika
teta
Posty: 51
Rejestracja: 29 cze 2019, 21:20

Re: Dostawa energii do biura

Post autor: teta »

A wiecie jaki są ekologiczne sposoby na ekologiczne obniżenie rachunków za prąd? Jeśli nie, to na pewno tutaj https://dzienniknaukowy.pl/planeta/odna ... -rachunkow warto sobie zerknąć i poczytać. Macie tam bowiem sporo cennych i praktycznych informacji na temat różnych odnawialnych źródeł energii. Być może któreś z tych rozwiązań okaże się dla was strzałem w 10!
Awatar użytkownika
Elegancx
Posty: 83
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:37

Re: Dostawa energii do biura

Post autor: Elegancx »

Jeżeli wynajmujecie biuro to pewnie nie macie jakiegoś wielkiego wyboru, no ale w przypadku posiadania własnego obiektu firmowego to i nawet można pomyśleć o fotowoltaice. Zobaczcie sobie tu firmę Eko Prime jeżeli zastanawiacie się nad fotowoltaiką, a na pewno warto nad tym się zastanowić. Prąd za darmo to zarówno dobra opcja dla domów jednorodzinnych, ale i także dla firm, budynków samorządowych.
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: Dostawa energii do biura

Post autor: spekulant »

W tego typu sytuacjach gdy zależy nam na tanim prądzie do zakładu pracy to mi udało się znaleźć bardzo fajne rozwiązanie. Jestem zdania, że oferta od https://poprostuenergia.pl/prad-dla-firmy/ jest zdecydowanie jedną z lepszych ofert i ja ją u siebie już wdrożyłem w zakładzie.
Martuś27

Re: Dostawa energii do biura

Post autor: Martuś27 »

Sprawdź sobie oferty dostawców prądu dla firm na porównywarce https://optimalenergy.pl/porownywarka-c ... -dla-firm/ - dzięki takiemu zestawieniu udało mi się wybrać najkorzystniejszą ofertą, a co za tym idzie - regularnie zaoszczędzić na rachunkach.
ODPOWIEDZ