Drony, technologia - pomoc

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 59
Rejestracja: 02 paź 2019, 15:48

Drony, technologia - pomoc

Post autor: mleczko90 »

siemka
Podoba mi się latanie dronami i cała ta technologia. Chciałbym pracować w jakiejś firmie albo założyć własną firmę. W jakich branżach są wykorzystywane drony, czym warto się zainteresować? Mam zrobione wszystkie papiery żeby móc latać dronami. obecnie zajmuje się kręceniem filmów ale szukam jakiejś branży z większymi wyzwaniami.Widziałem że np. firma https://skysnap.pl/ortofotomapa/ wykorzystuje drony w budownictwie i ubezpieczeniach, gdzie jeszcze można? Gdzie szukają pracowników bo ofert pracy jakoś nie widać niestety.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
niema
Posty: 97
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:38

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: niema »

W zasadzie to ja nie wiem dokładnie, czym są te drony, ale jedno wiem na pewno - że mnie kiedyś ta technologia zgubi ;) . Nie rozumiem połowy funkcji w telefonie, a co dopiero dalej ;p . Liczę jednak, że uda mi się w miarę szybko nadrobić zaległości z serwisem http://www.web-news.pl/ . Widziałam, że tu dość szczegółowo i rzetelnie piszą o nowych technologiach i nie tylko ;) .
Awatar użytkownika
teta
Posty: 51
Rejestracja: 29 cze 2019, 21:20

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: teta »

Można też pomyśleć o wypożyczeniu drona. Opcja jest naprawdę ciekawa. Przede wszystkim można się dzięki temu przekonać czy dane rozwiązanie się sprawdzi czy też nie i czy warto inwestować w taki sprzęt. Tutaj https://megadron.pl/pl/info/wypozyczaln ... li-34.html znajdziecie ciekawą ofertę w tym zakresie. Poczytajcie sobie na ten temat.
Awatar użytkownika
bogatka
Posty: 7
Rejestracja: 27 lip 2020, 7:52

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: bogatka »

Technologia ciągle się rozwija i to dobrze. Dlatego też teraz mamy o wiele większe możliwości i to w każdej dziedzinie. Nawet jeśli chodzi o latanie. Dawniej bardzo dobrą atrakcją były skoki spadochronowe. Ale nie dla każdego to dobre bo jednak nie każdy ma aż tyle odwagi. Dlatego szukałam jakiegoś innego rozwiązania związanego z lataniem. I tak też trafiłam na ich ofertę AirPoint i tak sobie pomyślałam, że w sumie fajnie by było zobaczyć jak to jest siedzieć za sterami samolotu
Awatar użytkownika
nadia
Posty: 123
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:19

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: nadia »

Nie wiem czy się kiedykolwiek zdecyduje na drona, ale jeśli już go kupię to podstawą będzie skorzystanie z oferty https://proflycenter.com/ i szkolenie z jego obsługi oraz pełne bezpieczeństwo. Jestem ciekawa, czy ktoś z was takie szkolenie ma już za sobą?
ODPOWIEDZ