Firma kurierska

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Matylda
Posty: 22
Rejestracja: 21 maja 2019, 17:23

Firma kurierska

Post autor: Matylda »

Prowadzę swój biznes i chcę rozszerzyć działalność również za granicę. W takim układzie będę musiała nawiązać współpracę z firmą spedycyjną, która będzie przewozić mój towar do klientów. Ceny takich usług mniej więcej są podobne i bardziej zależy mi na jakości wykonywanych usług. To będą paczki zarówno standardowe, jak i gabarytowe. Macie namiary na jakąś zaufaną firmę?

agency for digital marketing
Awatar użytkownika
bezz
Posty: 99
Rejestracja: 03 cze 2019, 19:36

Re: Firma kurierska

Post autor: bezz »

To w takim przypadku polecam zwrócić się tej firmy https://www.speedpack.com.pl/. Oni świadczą takie usługi już ładne parę lat. Ja od czasu do czasu korzystam właśnie z ich usług i nie mogę powiedzieć nic złego na ich temat. Są firmą solidną i konkretną. Jak w razie źle zapakujesz jakąś paczkę to możesz liczyć na ich pomoc. No i zajmują się spedycją także paczek o większych gabarytach.
Awatar użytkownika
Bercia
Posty: 24
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:46

Re: Firma kurierska

Post autor: Bercia »

Ta firma faktycznie już długo istnieje na rynku i ma duże doświadczenie w swojej branży. Bezpiecznie rozwożą paczki w różne strony Europy. Wiem to, bo zdarza mi się korzystać z ich usług. Mam rodzinę w Niemczech i Irlandii, której wysyłałam prezenty na święta. Wkrótce znowu będzie okazja, więc bez żadnych obaw zwrócę się znowu do Speedpack. Każdemu, kto szuka dobrego kuriera, serdecznie ich polecam.
Awatar użytkownika
hojdek
Posty: 36
Rejestracja: 17 paź 2019, 8:24

Re: Firma kurierska

Post autor: hojdek »

Wybór dobrej i sprawdzonej firmy spedycyjnej to nie lada wyzwanie, choć wydawało by się że każda firma jest rzetelna. Ale niestety w rzeczywistości bywa różnie. Firma z której do tej pory korzystałam zawiodła moje zaufanie, bo nie dotrzymali terminu dostawy. Dlatego szukałam innej ale godnej polecenia. Znajomi polecili mi firmę SpeedPack . Z nimi przekonałam się co to znaczy rzetelność i komfort wysyłania paczek. Przynajmniej jestem spokojna o paczki nawet o te wysyłanie za granicę. Jak dla mnie lepszej firmy spedycyjnej nie ma
Awatar użytkownika
tulinka
Posty: 70
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:40

Re: Firma kurierska

Post autor: tulinka »

No ciekawy masz pomysł na biznes za granicą, a gdzie dokładnie ? Bo mój mąż chciałby założyć firmę ale w Anglii, ja mu trochę pomagam w tym i znalazłam też firmę która zajmuje się rejestracja firmy oraz pełną księgowością - to Tax Angels https://www.taxangels.pl/ . No myślę że warto zwrócić się do nich, wtedy mamy pewność że wszystko zostanie dopilnowane.
ODPOWIEDZ