Gaśnice do budynku

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
fryderyka_95
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2020, 1:12

Gaśnice do budynku

Post autor: fryderyka_95 »

Witajcie. Potrzebuję zainwestować w kilka gaśnic do budynku, którym zarządzam. Mam na uwadze ofertę firmy Budra. Czy ktoś z was ich zna lub korzystał z usług? Jesteście zadowoleni?
Awatar użytkownika
Flora1963
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:23

Re: Gaśnice do budynku

Post autor: Flora1963 »

Firma ma naprawdę duże doświadczenie i wiedzę na temat ochrony przeciwpożarowej, więc nie można ich nie polecać. Mój szef kupował u nich znaki ewakuacyjne, ale wiem też, że realizują przeróżne usługi, a każdą z nich na najwyższym poziomie.

łuk i strzała
Babczyński

Re: Gaśnice do budynku

Post autor: Babczyński »

Bardzo szeroką ofertę gaśnic w dobrych cenach mają w https://www.egsystem-sklep.pl/. Kupuję różne akcesoria BHP w tym sklepie już od kilku lat i nigdy nie miałem zastrzeżeń. Dostawy są terminowe i dobrze zabezpieczone. A jako ciekawostka - spójrzcie na domową gaśnicę z dalmatyńczykiem - moim zdaniem świetny pomysł na prezent na parapetówkę do nowego mieszkania. ;)
toęs

Re: Gaśnice do budynku

Post autor: toęs »

Ważne by zastosować różne typy gaśnic w budynku. Gaśnice śniegowe, pianowe czy proszkowe każda charakteryzuje się czym innym. Warto pamiętać o biernych zabezpieczeniach przeciwpożarowych w budynku, u mnie sprawdził się promat coating czyli masa ppoż o fajnej konsystencji. Dzięki takiej masie możemy chronić swoje mienie przed pożarem, masa pęcznieje pod wpływem ciepła dzięki czemu ogień się nie rozprzestrzenia.
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: Gaśnice do budynku

Post autor: spekulant »

Tak naprawdę właściwe zabezpieczenie ppoż w każdym budynku jest przede wszystkim czymś istotnym jak również i właściwe oznakowanie dróg ewakuacyjnych. Ja zachęcam na pewno każdego do przeczytania artykułu http://hftsem.com.pl/znaki-ewakuacyjne- ... ach-pracy/ gdyż w nim tą kwestię bardzo fajnie wyjaśniono.
ODPOWIEDZ